SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Süperlig (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   İnce Hesaplar (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39932)

kaplanlı 09.05.2016 22:08

Cevap: İnce Hesaplar

fb havlu attı.kayseri maçını kazanırsak fb den üç puan alıp ligde kalırız.

50sekiz 09.05.2016 22:15

Su an bana göre Sivasspor'un ligde kalma orani %5
Kayseri maci kazanilirsa , Eskisehir - Basaksehir ve Rize - Antep maclarinda cikacak skorlara bakmak gerekir. Hatta Gs'in ilk 5 umudunu 34. haftaya tasiyip tasiyamacagina bakmak gerekir...

O yüzden arkaniza yaslanin ve yukarda saydigim maclara bakin sonra yeniden bir degerlendirme yapariz.

50sekiz 09.05.2016 22:17

[QUOTE=50sekiz;975178]
Bu arada TFF yukarda saydigim 3 maci ayni güne ve ayni saate cekebilir (insallah cekmez) cünkü FB ve Bjk macini ayni gün ve ayni saate cekmisti.[/QUOTE]

VE TFF maclari ayni gün ve ayni saate aldi !!
3 macta cumartesi saat 19 da oynanacak

[url]http://www.tff.org/default.aspx?pageID=201&ftxtID=25060[/url]

sebasteia 10.05.2016 07:26

takımın küme düştüğünü kabullenip, giderayak son iki hafta rakiplere yusuf yusuf yaptıralım, çatır çutur oynayalım, bol sarılı-kırmızı kartlı maçlarımız olsun, saha içi aksiyon, artistik hareketler tavan yapsın.

intihar etmeden önce psikolojik rahatlama yaşayan kişinin rahatlığını yaşayalım anasını satayım. düştük artık ne hesabı!? kafa, kol, bacak sesleri gelsin, kırmızılar uçuşsun, delişmenler gibi oynayın, tadını çıkartalım.

32 haftadır acısını çektik, veda ederken eğlenerek gidelim bari!

ilaveten belirteyim, bizimle beraber es es'in küme düşmesini arzu ediyorum, es es yerine kayseri kümede kalsın. her iki maçta da bize çelme takan, bir nevi bizi kendi .ok çukuruna çeken takım es es oldu, biz de birlikte gidelim.

ayna26 10.05.2016 09:48

Dile kolay tam 32 hafta bekle sonra lige tutunabilmek için ince inde hesaplar yapmaya koyul.Zamanında bu ince hesaplar yapılmış olsa idi şu an bu durumda olmaz ve başkalarının ince hesap yapmalarına neden olurduk.Ligin ilk yarısında takım sonlarda iken gereken müdahale tam manası ile yapılamadı.Olmadık yerlerde olmadık puanlar verdik.Küme düşmeye adaya takımlardan hatta biri düşmüş olan MİY ve ES'a tam tamanına 10 puan vermişiz, eğerki bu ince hesap o zman yapılsa idi şu an başka hesapların peşinde idik.Neyse bunları yazmanın manası kalmadı, lakin son iki haftalık periyotta herşey olabilir.Dün BŞŞ FB'ye darmadağın etti, eğer futbola çomak sokan eller olmazsa herkesi normal şekilde futbolunu oynarsa bizim de son 2 maçtan galibiyetle dönmemiz halinde ligde kalma umudumuz hep devam eder.Türkiye'nin 2016 Avrupa Şampiyonası barajlarına katılmasını son maçlara kadar hayal etmekte idik ama baraj maçlarına katılmayı bırakın şampiyonaya direkt katıldık.Ben bu durumun bizim için de tecelli edeceğini düşünüyorum.FB maçında 4 Eylülde ligde kalmanın zaferni yaşayacağımızı düşünüyorum.Takıma son nefese kadar hep destek olmak arzusundayım.Ligden düşse de kalkamasını bilecek bir takımız yeterki inanalım.Allahtan umut kesilmez.Benim umudum ligde kalacagımız yönünde.Umarım bu umt hayırlı neticelere neden olur.

58svs58 10.05.2016 10:15

iki maçını al kümede kal. puan kaybında yaptığın hatalara yan. Allah bizim için hayırlısı ne ise onu nasip etsin

35gürün58 10.05.2016 11:54

[QUOTE=kaplanlı;975180]fb havlu attı.kayseri maçını kazanırsak fb den üç puan alıp ligde kalırız.[/QUOTE]

Bir konuya dikkat çekmek istiyorum, Fener bahçe iddiasını kaybederse rahat yeneriz havası var arkadaşlarda , ben hiç öyle düşünmüyorum Şöyle ki; Fener bahçe yönetimi ve bazı futbolcular kamuoyunda Fener bahçe-Sivasspor arasında işbirliği ve dostluk olduğu algısından hareketle eğer yenilirlerse bunun ülkede çok olumsuz anlamda spekülasyona yol açacağının bilinciyle hareket ederek maça asılabilir veya beraberliğe oynayabilirler.

Kaldı ki ; sakatlık ve cezalılar da dikkate alındığında gücümüzün de sınırlı olduğu bir gerçek. Ayrıca Kadro sıkıntısı Kayseri maçında da kendini belli edecektir diye düşünüyorum, Kayseri kadro ve sakatlıklar yönünden bizden daha iyi durumda ve son maçlarının verdiği motivasyonla oynayacaktır, tek şansımız çok dikkatli ,hata yapmadan her futbolcunun 3 kişilik oynamasından geçiyor. Ayrıca Atıf'ın sarı kartı kaç oldu bilmiyorum, penaltıdan sonra gördüğü sarı kart kaçıncı oldu acaba ? eğer ikinci ise Kayseri maçında göreceği bir sarı kart Fenerbahçe maçında oynamasının önüne geçebilir.

Burada tüm skorların lehimize tecelli etmesini beklemekten başka bir şansımız kalmıyor..

İLBEYLİ 10.05.2016 12:56

inşallah yeneriz iki maçıca alırız 6 puanı aldıkmı yeter bize arkadaşlar busene ligde kalırsak işi sıkı tutalım taraftar olarak transfere müdehale edelim afrikada kaliteli ve ucuz oyuncular var

murat_n 10.05.2016 13:13

Kalan 2 maçımızı alalım da gerisi Allah kerim

vexol58 10.05.2016 15:27

[QUOTE=kaplanlı;975180]fb havlu attı.kayseri maçını kazanırsak fb den üç puan alıp ligde kalırız.[/QUOTE]

Hep dedik..Kayseri maçı düğümü çözer.Bu kadar saçma sapan puanlar kaybetmesek çok daha rahat olurdu.:mad:Fenerbahçe iç çatışmalarla uğraşır durur bu saatten sonra.Bizede zorluk çıkarmaz.;)2 de 2 galibiyet acılarımıza son verir..

WEZ Format +2. Şuan Saat: 00:56.