SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   İzmirli Yiğidolar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Yeni TD Osman Özköylü'ye güvenoylaması (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39977)

izmirliyigido 02.06.2016 13:05

Yeni TD Osman Özköylü'ye güvenoylaması

Bildiğiniz gibi [B]Sivasspor'umuzun[/B] başına aslen Aydınlı, futbolculuk döneminde [B]eski Trabzonsporlu[/B] defans oyuncusu [B]Osman Özköylü[/B] getirildi.

[B]2 yıllık[/B] (1+1) sözleşme imzalanan Özköylü daha önce sırasıyla [B]Erzurumspor[/B], İskenderunspor, [B]Vartaş Elazığspor[/B], Denizlispor, [B]Erciyesspor[/B], Osmanlıspor, [B]Şanlıurfaspor[/B] ve en son Adana Demirspor'u çalıştırmış, bunlar da [B]sadece[/B] Elazığspor ve Osmanlıspor'u bir [B]üst Lige[/B] çıkartmıştı..

Yeni hocaya [B]başarılar diliyoruz..
[/B]
Peki [B]sizin görüşünüze göre[/B] hocamız Sivasspor'umuz da [B]başarılı[/B] olacak mı ? olamayacak mı?

.

halilxx58 02.06.2016 13:20

Cevap: Yeni TD Osman Özköylü'ye güvenoylaması

Genc ve hirsli hatta biraz sinirli bir hoca, hizli, dinamik futbolu seven bir hoca. Benim gönlümden gecen isimdi. Insallah hedefe ulasiriz.
Bu dakikadan sonra taraftara hocaya sahip cikip destek olmak düser.
[B]Hosgeldin Osman Özköylü![/B]

Murad_Kelleci58 02.06.2016 13:22

Ya formda hemen hemen aynı başlıkta o kadar konu açılıyor ki, anlaşılır gibi değil..

Osman Hoca başarılı olacaktır..İkinci Bülent Uygun etkisi yapacaktır.. Ligi ve o ligin oyuncularını tanıyan iddialı bir hoca..

Allah utandırtmasın.. Hayırlı olsun

emrecan17 02.06.2016 13:23

Hırslı ; azimli olduğu aşikar . Osmanlıspor'u çalıştıyorken iyi giden takımı bıraktıktan sonra yerine gelen Yılmaz vural İki maçlık beraberlik almıştı diye hatırlıyorum. Özköylü nün kendini kanıtlama ; geliştirme çabası son aldığı Almanya davetine gitmeside bunu göstermektedir.Camiamıza hayırlı olsun ; ver elini SÜPER LİG diyelim inşallah ..

adres58 02.06.2016 13:24

Hocamızın profili taraftarın istediği profile UYGUN olduğunu düşünüyorum... Çekinceler varmı, tabiiki var. Çok aşırı agresifliği mevcut. Gerektiği yerde taraftarla tartışmaktan çekinmeyen bir yapısı var. Ayrıca taraftarın çekindiği noktalardan bir tanesi ise gereksiz transferler. Eğer elimizden fazla kayıp yaşamazsak kadromuz Üst lig için kafidir. Sadece Aatıfın (gittiği takdirde) yerine bir adama ihtiyacımız olacak.

Hadi bakalım camiamız için hayırlı olsun.

Bu arada bu transferi ilk duyuran kişide benim (naçizane) :D :D

izmirliyigido 02.06.2016 13:26

Ben başarılı olacağına ihtimal vermiyorum..

Hayırlısı olsun bakalım.

.

50sekiz 02.06.2016 13:28

Haberdeki bilgi hatali.
Özköylü Osmanlispor'u degil, Erciyesspor'u cikartmisti.
Osmanlispor'un ciktigi sezonda görev aldi ama Osmanli'yi STSL'e Tütüneker cikartti diye hatirliyorum.

simdi baktim, o sezon 23.12.2014'de görevine son verilmis ve yerine Ugur Tütüneker getirilmis.

balmandol 02.06.2016 13:48

İnşallah iyi olacak diyin iyi olsun..Daha adam gelmeden karamsarlığa kapılmayın.

DoomsDay58 02.06.2016 13:50

Yeterli kadro kurulursa başarılı olacağı kanaatindeyim inşallah istediği kadroyu kurabilir. Hocayla tam zamanında anlaşıldı hemen çalışmalara başlarsa sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum sonuçta geçmişi parlak bir hoca ve rahat kafayla çalışabileceği bir kulübe geldi yeter ki transfer konusunda sıkıntı yaşanmasın başarı gelecektir.

ELLİSEKİZ 02.06.2016 13:57

Başarılı olacağına inanıyorum. Ligi iyi tanıyor. Yönetim yıllar sonra ilkkez akıllı bir hoca anlaşması sağladı.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 16:10.