SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Maçlar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Resimler nerede? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31973)

Yiğiter 24.05.2011 00:15

Resimler nerede?

4 Eylül stadında yaptığımız her maçta Yiğido Gençlik ve Yeniçeriler gruplarının maç resimlerini bu sitede görüyorduk..Ama bu hafta resim yok..Merak ettim sebebi ne olabilir?

a)Arkadaşalrdan hepsi makina getirmeyi unutmuş
b)Makina vardı ama piller hemen bitti.
c)LAnet olası makina tam da maçta bozuldu
d)Bu hafta deplasmandaydık ve maça çeşitli sebeplerle gidemedik,gidenlerse makina götürmeyi unutmuş..
e)Diğer(Belirtiniz)

KIZILCAN 24.05.2011 03:35

Cevap: Resimler nerede?

Makineler fotoğraf çekseydi sarı lacivert bir tablo ortaya çıkacaktı.Stada giden Sivassporlu taraftarlar "Öz yurdunda gurbettesin" psikolojisini yaşadılar.

B.DUMANLI 24.05.2011 04:05

[QUOTE=Yiğiter;717030]4 Eylül stadında yaptığımız her maçta Yiğido Gençlik ve Yeniçeriler gruplarının maç resimlerini bu sitede görüyorduk..Ama bu hafta resim yok..Merak ettim sebebi ne olabilir?

a)Arkadaşalrdan hepsi makina getirmeyi unutmuş
b)Makina vardı ama piller hemen bitti.
c)LAnet olası makina tam da maçta bozuldu
d)Bu hafta deplasmandaydık ve maça çeşitli sebeplerle gidemedik,gidenlerse makina götürmeyi unutmuş..
e)Diğer(Belirtiniz)[/QUOTE]

Resimlerin olmadigi daha iyi.Sivasspor formasini cikarip fener formasini giyenlere sabah gazetesinin internet sayfasini okumalarini tavsiye ederim.Cünki Volkan Demirel yani FB kalecisi ,FB eglencesi sirasinda mikrofonu eline alip koydukmu demis.Sivas bu isten para kazandi diyenlere duyurulur.

Yusuf Çevik 24.05.2011 07:00

[B]Bilmiyorum.

Yiğido Gençlik ve Yeniçeriler`e sormak lazım.

Maçamı gidemediler.Başka bir şey mi oldu sormak lazım..[/B]

ready 24.05.2011 08:26

[B]makinası olan arkadaşlar neyi çekecekti statda ki sarı lacivert görüntülerimi yoksa deplesman hissi yaşayan bir avuç sivasspor taraftarınmı çekecekti[/B]

BOUN 24.05.2011 08:58

Daha fazla provoke etmeye gerek yok. Futbol eğlencedir, ekonomidir, sosyal bir faaliyettir, turistik yanı da vardır. Çok yönlü bir organizasyon olan bir müsabaka Sivasımızda bir kez daha oynanmıştır, tıpkı 3 yıl evvel Galatasaray ile oynadığımız gibi.

Bu tarz organizasyonlar şehrin daha büyük organizasyonlara ev sahipliği yapabilmesi için bir nevi antrenmandır. Yolun açık olsun Sivasım, yolun açık olsun Sivassporum!

izmirliyigido 24.05.2011 09:21

[QUOTE=BOUN;717080]Daha fazla provoke etmeye gerek yok. Futbol eğlencedir, ekonomidir, sosyal bir faaliyettir, turistik yanı da vardır. Çok yönlü bir organizasyon olan bir müsabaka Sivasımızda bir kez daha oynanmıştır, tıpkı 3 yıl evvel Galatasaray ile oynadığımız gibi.

Bu tarz organizasyonlar şehrin daha büyük organizasyonlara ev sahipliği yapabilmesi için bir nevi antrenmandır. Yolun açık olsun Sivasım, yolun açık olsun Sivassporum![/QUOTE]

Hay ağzına sağlık.. Şöyle sağduyulu açıklamalara ihtiyaç var. Olayı iyice abartmanın ne anlamı var? Bende çok kızdım, Sivas'lı olupta renk değiştiren bukalemun kardeşlerimize, ama abartacak birşey de yok.

Trabzon'lular hariç taraflı tarafsız herkes olaya iyimser taraftan bakıyor. O kadar misafirimiz olmasına rağmen olay yaşanmaması aynı zamanda bizim ne kadar medeni bir şehir olduğumuzu konuşuyor.

Galatasaray maçı öncesi de bunlar yaşanmıştı, yine itibar kazanmıştık, şimdi de kazandık merak etmeyin ve artık abartmayın..

AYK

58hsn58 24.05.2011 09:49

[QUOTE=izmirliyigido;717089]Hay ağzına sağlık.. Şöyle sağduyulu açıklamalara ihtiyaç var. Olayı iyice abartmanın ne anlamı var? Bende çok kızdım, Sivas'lı olupta renk değiştiren bukalemun kardeşlerimize, ama abartacak birşey de yok.

Trabzon'lular hariç taraflı tarafsız herkes olaya iyimser taraftan bakıyor. O kadar misafirimiz olmasına rağmen olay yaşanmaması aynı zamanda bizim ne kadar medeni bir şehir olduğumuzu konuşuyor.

Galatasaray maçı öncesi de bunlar yaşanmıştı, yine itibar kazanmıştık, şimdi de kazandık merak etmeyin ve artık abartmayın..

Vallah abiler haklisinizda, serefimiz nolacak...?? neye gerek var butun bu laflari duymaya, hak etmiyoruz...

Harput0658 24.05.2011 09:52

Olayın iyimser tarafı malesef çok az. Şerefimiz iki paralık oldu.
beni her gören "NE OLDU LEN YİĞİDO, YAKIŞTI MI SİZE" diyo.
Takım iyi oynadı elinden geleni yaptı desem de fayda etmiyor.

velibircan 24.05.2011 10:02

yeniçeriler grubunun resimleri bende abimin askere gitmesi nedeniyle pek girip upload edemedım atıyorum birazdan.. yiğido gençlik sanırım tribünleri alındıgı için yoklardı stadyumda onu da soyleyım

WEZ Format +2. Şuan Saat: 19:34.