SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   BÜLENT UYGUN ISTIFA Etmeli mi ? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=27338)

sivaslihakan 26.09.2009 21:03

BÜLENT UYGUN ISTIFA Etmeli mi ?

Arkadaslar bende simdiye kadar bülent uyguna zaman taninmasi aceleci olunmamasi
gerektigini düsünenlerdenim ama artik bicak kemige dayandi takimin hali ortada taze bi kan gelmesi mlazim ancak yeni hocayla basari saglanabilir bu saatten sonra hic zaman kaybetmeden BÜLENT UYGUNUN istifa etmesi lazim hemde bugün bu is bitmesi lazim getirsinler ahad hocayi inanin bundan kötü olmaz cünki kim olsa basta 7 haftada bir puan alirdi

MODLARDAN RICAM LÜTFEN SILMEYIN,ZATEN BÖYLE KONULARI HEP SILIYORSUNUZ!

özsivasli1903 26.09.2009 21:08

Cevap: BÜLENT UYGUN ISTIFA

niye noldu gecen sene iyki vardin bülent hoca simdi noldu...
bu takimi bu yönetim ve hoca getirdi... gerekirse onlarla yine küme düser...
hic fark etmez... bülent hocamin sonuna kadar arkasinda durmaliyiz...
sonucu birakin oynanan maca bakin kacan gollere bakin her mac en az 4 tane net pozisyon ama gol yok.. bülent hoca ne yapsin...
hemen sil bastan yapain cok kolay dimi...

noname87 26.09.2009 21:11

[QUOTE=özsivasli1903;566267]niye noldu gecen sene iyki vardin bülent hoca simdi noldu...
bu takimi bu yönetim ve hoca getirdi... gerekirse onlarla yine küme düser...
hic fark etmez... bülent hocamin sonuna kadar arkasinda durmaliyiz...
sonucu birakin oynanan maca bakin kacan gollere bakin her mac en az 4 tane net pozisyon ama gol yok.. bülent hoca ne yapsin...
hemen sil bastan yapain cok kolay dimi...[/QUOTE]

Geçen sene mütavazi olsaydı saçma sapan konuşmalar yapmasaydı haklı olabilirdiniz ama şu anda antipatik bir takım olduk ve çoğu insan bizim düşmemizi istiyor

58_SEMİH_58 26.09.2009 21:12

[B]ARKANDAYIZ BÜLENT UYGUN ...!!!!![/B]

yigido_furkan 26.09.2009 21:14

Ya istifa etse nolacak butun oyuncuların manageri Bülent uygun yanı ıstıfa etse takımdan kopacakmı bunlar boş vaatler bu takımı toplayacak tek isim bülent hoca İnadına SİVASSPOR İnadına Bülent Hoca

kakikli 26.09.2009 21:15

bülent uygun karakter yoksunu, bazı taraftarlar dahada karakter yoksunu.
hala yalakalık yapıyorsunuz, sizlere yazıklar olsun.
buradada insanlara sövme cesaretini nereden buluyorsunuz, yüreğin varsa stada gel stadda çıkar sesini vicdansız terbiyesiz:mad:
ama bu adamda cidden karakter sorunu var eğer adamsa bugün gider, ama bu adama destek verenlere yazıklar olsun başka bir şey demiyorum...

risale69 26.09.2009 21:15

bu takım düzelecek.istifa çözüm değil.

Ahwettt 26.09.2009 21:16

Hatta ve hatta çok geç kaldı.Türkiyede ve Dünyada bu yönetim Sivassporu çalıştıracak bir hoca bulamıyordamı buna böyle katlanıyor.Yıllardır Sivasspor maçalrını iziliyorum canlı gözle, Am Sivassporumuzun bu kadar aciz duruma düştüğünü hiç görmedim, yazzıken byük yazzıkta Sivas basının Trabzon bir maç kayıp edince yer yerinden oynuyor Beşiktaşı şampiyon yapan hoca bir maç kayıp ettirince yer yerinden oynuyor biz son sıraya demir attık Bülent uygun a Sivassporlular dahi laf söyletmiyor. Sanki Sivasspor Sivasın takımı değilde bülent uygunun takımı olmuş

DaRiCi58 26.09.2009 21:16

Neyin arkasindasin sen Kardesim bu Bülentden bi .... olmaz. ******** Takimimizin oyuncularini satti, Herkese Antipatik yaptirdi ondan sonra Her macda yenilgi buu neee yaa olamaz böyle sey dayanamiyorum artik Bi care bulun devolun gitsin bu mehnumiyetsiz adam.
Haftaya kimse gitmesin maca stad bos kalsin gösterelim Tepkimizi

Bülent ve Yönetim ISTIFAAAAAA

oNuR 26.09.2009 21:17

Tam da beklediğim başlık.Sezon sonuna kadar devam Bülent hoca..

WEZ Format +2. Şuan Saat: 23:07.