SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Sivasımızın Amator Klupleri (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=20)
-   -   AvGazi Spor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=11416)

Sehzade__ 05.06.2007 13:36

AvGazi Spor

sivasın en köklü klüplerin bi tanesidir bizim klup üstüne klüp tanımam burdaki dostluk ve arkadaslık kimsede yoktur sivassporumuza zamanında 6 tane futbolcu vermiştir... Ünlü kişilerinde oynadıgı bir klüpdür Avgazi Suan durumu cok iyi Başarılarımız devamını dilerim inşallah...

[IMG]http://www.imagesgalery.com/resimyukle/6450972964,1,18,24.jpg[/IMG]

ceza_tolga_rep 05.06.2007 14:24

-->: AvGazi Spor

bende abdulvahabi gazi cad. oturmaktayım ve mahallemizin takımını tebrik eder devamlı maç kazanmalarını yeğlerim.haydi 3. lige..

PRoFeSSioNaL 05.06.2007 14:25

--->: AvGazi Spor

€yvallah tebrikler
................

UTKUM_58 05.06.2007 15:21

[QUOTE=Sehzade__;221337]sivasın en köklü klüplerin bi tanesidir bizim klup üstüne klüp tanımam burdaki dostluk ve arkadaslık kimsede yoktur sivassporumuza zamanında 6 tane futbolcu vermiştir... Ünlü kişilerinde oynadıgı bir klüpdür Avgazi Suan durumu cok iyi Başarılarımız devamını dilerim inşallah...[/QUOTE]

BENIM ILK KULUBUM SIVASTAYKEN SUAN VIYANADAYIM 1988 . 1989 1990.yillarinda yildizlar takiminda oynadim.. ADNAN ABI IIDI COK EMEKLERI VARR O KULUBUNDE KURUCUDUR;;SIMDIKI TOPCULARDAN MUSTAFA VE YASINI TANIYORUM::SIFO MEHMET VARDI MEHMET POLAT SINIF ARKADASIMDI
ALLAH BE DUYGULANDIMMMM:(( KOY HIZMETLERININ ORADAA VE SIHAZDA IDMANLARIMIZI YAPARDIKK.YASASIN AVGAZI SPOR YASASIN SIVASSPOR

Sehzade__ 09.06.2007 23:07

ben suanda o klupte oynamaktayım hala Adnan Yüzbaşıoğlunu ve Ethem hocayı da İyi bilirim Suan da idmanlarımızı Sebahattin Öztürk Spor salonunda yapıyoruz 89 sezonunda Yıldızlarda Nagmaglum şampiyon Oldugunuzu iyi biliyoruz her zaman sizi gibi olmak için caba sarf ediyoruz klübümüzün maddi imkanları kısıtlı oldugundan dolayı istedigimiz gibi calışamıyoruz Sivasa Geldiginizde inşallah görürüşürüz..

Engin58 09.06.2007 23:24

[B][COLOR="DarkSlateGray"]Avgazispora basarilar dileriz.Saygilarimla...[/COLOR][/B]

elbeyli09 10.06.2007 00:30

-->: AvGazi Spor

ben 1989 yılında sivastan ayrıldım aydında oturuyorum Sivasta geçti gençligim,27 yaşına kadar sivasta idim,cumartesi pazar günleri bütün amatör maçları seyrederdim,Abdulvahabigazi ve volkan spor kulübleri en çok begendiğim takımlardı,başarılar dilerim selam ve sevgilerimle,

MOS-BY-58 10.06.2007 01:14

ben de bir dönem yildiz takimindaydim ama malesef resmi maca cikmak kismet olmadi. sanirim 86, 87, 88 yillarinda. o dönemlerde yaz tatillerinde almanya'ya ailemin yanina geldigim icin oynayamiyordum, zira yildiz maclari sadece yaz tatili esnasindaydi. daha sonra da tarim kredi'ye gitmistim ve Sivas'ta sadece tarim kredide resmi maclar oynadim (yas itibariyle bir kez yildizlarda oynadim, onun haricinde genc ve ara sirada a takiminda oynadim).
adnan abi'yi ben de tanrim, belki o da hatirlar beni (görse kesin hatirlar).
bakkallari vardi (yanlis hatirlamiyorsam yüzbasioglu). antrenman sonlarinda sut calismasi yaptirirdi, gol atamayan elenirdi, her seferinde gol atip birinci olana da bakkaldan fanta getirip saha ortasinda icirirdi ödül olarak. bir kac kez bana da nasip oldu fantasini icmek. cok heyecanli biriydi, heyecanini oyunculara da gecirmeye calisirdi. bana kornerden gol atacak sekilde calismalar yaptirmasi unutamadigim seylerdendir.
hali saha falan acti sonradan, köy hizmetlerinin yaninda. oraya da takilirdik.

MOS-BY-58 10.06.2007 01:15

Resmi mac yapmak nasip olmasa da Avgazili olmak bize de nasip olmustu, belki de fotograftaki arkadaslarla da ayni havayi solumuslugumuz vardir. Gerci cogu benden genctir, bizim yas 31 oldu.

Uzattik ama sagolun sizlerin sayesinde eski günleri yad ettik.

Insallah basarilariniz ve dostluklariniz daim olur...

zaralım 58 10.06.2007 09:56

av gazi spor'a dalında başarılar dilerim

WEZ Format +2. Şuan Saat: 03:37.