SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   İzmirli Yiğidolar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=113)
-   -   İY Antalya maçı için Sivas'a gidiyor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=27368)

izmirliyigido 29.09.2009 07:11

İY Antalya maçı için Sivas'a gidiyor

Sivasspor'un son zamanlarda ki başarısız görüntüsü hepimizi üzerken biz İzmirli Yiğidolar olarak hocamıza, teknik heyetimize ve futbolcularımıza güvenimizi, dseteğimizi göstermek için ANTALYASPOR maçına gidiyoruz.

Her zaman yanlarında olduğumuzu haykıracağız, tribünde yerimizi alacağız, pankartımızı açacağız ve tam desteğimizi göstereceğiz. İzmir'den gelmek isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçsinler. Kaç kişi gelirse gelsin ben gidiyorum.

Diğer şehirlerde ki taraftar guruplarımızı da bu hayati ve dönüm maçında pankartlarıyla beraber tribünde yer almalarını bekliyorum. Şimdi tam destek zamanı.

AYK

Salim58 29.09.2009 07:41

Cevap: İY Antalya maçı için Sivas'a gidiyor

[B]teşekkürler kardeşim yolunuz açık olsun güle güle gidin

bidahaki hafta inşallah ankarada görüşür buluşuruz [/B]

Örükcülü 29.09.2009 07:51

Gerçekten çok güzel bir davranış. Haydi İzmirli Yiğidolar, Sivas'a. Tüm taraftar gurupları bu harekete ayak uydursun.

akyuvalı 29.09.2009 08:55

İzmirli kardeşlerimizi en güzel dileklerimizle selamlıyoruz. Bu asil hareketinizi ayakta alkışlıyorum. Gün birlik günüdür, gün Sivas'a sahip çıkma günüdür. Bu asil davranışa tüm grupların iştirakini bekliyoruz...

GuVeN 29.09.2009 10:30

tek gitmen olmaz Yalçın Abi orda yanında iki kişi daha olacak İzmirden:)

BeYLeRBeYi58 29.09.2009 11:04

sizleri tebrik ediyorum bu davranışınızdan ötürü keşke bütün sivaslılar bunu yapa bilsede stad dolup taşsa çarşı grubuna kafa tutulsa bence gelen arkadaşlarla diğer gruplar tribünde yer belirlese birlik olunsa gelen arkadaşlar gruplardan ayrı kalmasa bu konuda grup 67 ve merkez tayfayla irtibata geçilmeli...

kocakss58 29.09.2009 11:07

allah yolunuzu açık etsin.inşaallah galibiyetle dönersiniz

Metal Gear 29.09.2009 11:15

Olimpiyattaki rezalete inat, hoşgelirsiniz!

Kibrisli 29.09.2009 11:20

Abi biz de orada olacağız İzmir'den, Never walk alone...

izmirliyigido 29.09.2009 11:44

[QUOTE=GuVeN;567648]tek gitmen olmaz Yalçın Abi orda yanında iki kişi daha olacak İzmirden:)[/QUOTE]

Bende sizlerle özel görüşecektim. Eğer Sivas'a başka gelmek isteyen varsa orayı toparlayın, organize yapalım. Ben Ankara'da olduğum için buradan geçeceğim. İzmir sana, Gökhan'a ve Burak'a emanet.

[QUOTE=Kibrisli;567673]Abi biz de orada olacağız İzmir'den, Never walk alone...[/QUOTE]

Burak'cım, eğer gelemezsen bana mutlaka sendeki o büyük bayraklardan birini ve Basayev58 (Bora) ile irtibata geçip bizim pankartı (İzmirli Yiğidolar) bana kargo ile gönderin.

AYK

WEZ Format +2. Şuan Saat: 08:19.