SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Kamanan Bursa'ya Heran Gidebilir (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=28038)

ShabbatShalom 27.12.2009 09:39

Kamanan Bursa'ya Heran Gidebilir

[IMG]http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/5/18_253906_Kamanan423.jpg[/IMG]

[B]Bursa'da taraftarlar ayağa kalktı. Yeşil-Beyazlı yönetim hemen düğmeye bastı. Süper Lig'in flaş takımı Bursaspor, Sivaslı Yannick Kamanan'a kancayı taktı. Ertuğrul Sağlam'ın da çok istediği yıldız golcü için Yeşil-Beyazlı idareciler kolları sıvadı.[/B]

[I]Sercan Yıldırım-Volkan Şen ikilisinin Bursaspor’dan gitmesine artık kesin gözüyle bakılırken, Yeşil-Beyazlılar da uzun süredir aradığı golcüyü sonunda buldu. Daha önce İglesias ile prensipte anlaşan Timsah, esas bombayı Ocak’ta patlatmaya hazırlanıyor: Yannick Kamanan...

Önceki gün taraftarların transfer toplantısı yaptığı ve kaynak bulmak için kolları sıvadığı Bursaspor’da,teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın da isteği doğrultusunda yönetim Kamanan için harekete geçti. Genç forvetin Sivasspor’la olan sözleşmesindeki, ‘350 bin Euro karşılığında serbest kalır’ ibaresinden yararlanmayı düşünen Bursa, ilk etapta bu oyuncuyu takas yoluyla kadroya katmayı planlıyor. Ancak Yiğidolar, takımdaki bir diğer golcü Ersen Martin’in ayrılmasından dolayı bu futbolcuyu göndermeye pek sıcak bakmıyor.[/I]

midnight58 27.12.2009 09:43

Cevap: Kamanan Bursa'ya Heran Gidebilir

BENCE BU HABER KESİNLİKLE YANLIŞ SİVASSPOR UN EN DEĞERLİ 3 OYUNCUSUNDAN BİRİSİ EĞER ODA GİDERSE OLMAZ HİÇ İYİ OLMAZ GİDEBİLİR AMA BENCE TAKASLA BİR OYUNCUDA GELEBİLİR
:confused:

altuntas58 27.12.2009 09:53

[B]Sivasspor bu futbolcuyla bir kac macını izledikten sonra yeni bir sözleşme yapmış olmalı sözleşmesindeki, ‘350 bin Euro karşılığında serbest kalır ibaresi bence ilk sözleşmesi olmalı o kadar basit değil yönetim elindeki değeri başkalarına kaptırmaz diye düşünüyorum [/B]

sivaslihakan 27.12.2009 10:36

bu nasil bir yönetim anlayisi eger gercekten 350000 getiren olursa serbest kalir diye birsey varsa cok büyüyk bir yönetim hatasi diyebilirim

karahisarli 27.12.2009 11:01

haber cok inandirici bursalilarin da kamanan i istedigini biliyorum kamanan a ihtiyacimiz olacak iyi paraya giderse gitsin 350 ye gidecekse sivasin ne kari olacak bu isten gelis parasi zaten 350 idi

sivaslihakan 27.12.2009 11:11

anlamadigim en iyi silahimizi bursaya neden verelim sanki bursa bizden büyük takim sanki üc büyüklerden biri istiyo havasi yaratiliyor bizim bursadan oyuncu almamiz lazimken onlar bizden nasil alabiliyo

noname87 27.12.2009 11:14

Yine bir bülent uygun vakası bilica da aynı şey vardı adamın sözleşmesi bitmişti galiba adam iyi niyetliydi de 1 sene daha sözleşme yapıp fenere öyle satmıştık zamanında serveti bedeva veriyorduk ki servet ben klübe para kazandırmadan gitmem dedi de öyle 500 milyar vermişlerdi şimdi nasıl bir yöntem izleyecekler çok merak ediyorum

sivaslihakan 27.12.2009 11:21

ya bu bülentin bize ne kadar zarari dokunmusta biz anlamamisiz
bülentin hoca degilde sovmen oldugunuda muhsin hoca geldikten sonra anladim

yigidokentli58 27.12.2009 11:55

kanaman gibisi gelmedi bizi giderse onun gibi zor gelir ne yapip ne edip kanamami göndermemek lazim ikinci bize cok lazim olacak ikinci yari golleyle bizi cikişa getiren tek isim olacak yaziyorum buraya

Örükcülü 27.12.2009 11:56

Bırakma bizi K A M A N A N !!!!!!..... Gitme !...

Ben gideceğine pek ihtimal vermiyorum. Eğer o da giderse bizde yavaş yavaş Lig A'ya doğru bavullarımızı toplayalım. Yönetim aç gözünü....

WEZ Format +2. Şuan Saat: 09:15.