SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Futbolcular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Tevfik Altındağ Nerde ? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=29930)

talha58 24.08.2010 13:29

Tevfik Altındağ Nerde ?

[B][COLOR="indigo"]Arkadaşlar şampiyonluğa oynadığımız yıl Ankaragücü'nden Tevfik diye bir oyuncu almıştık. İlk maçında Kocaeli karşısında stadda seyredip çok beğenmiştim. Geçen yıl da kiralık vermiştik. Şu anda bu oyuncumuz nerde acaba ?

Bir diğer merak ettiğim oyuncu da Muhsin Ertuğral'ın geçen yıl kupada oynattığı Yunus.

Ayrıca takım listelerinde birkaç tane genç oyuncumuz görünüyor. Bu oyuncular ile ilgili bilgisi olan var mı ? [/COLOR][/B]

58^SiVaS^58 24.08.2010 13:36

Cevap: Tevfik Altındağ Nerde ?

yunus 2 takimda oyniyor herhalde tevfiki de bilmiyorum

legant 24.08.2010 13:36

ewet ya noldu bu adam geçen yıl ajaxın tevfiği istediği haberleri yer aldı bi ama sonra noldu hiç haber alınmadı.... arkadas insan işleri biraz şeffaf yapar..........tsabalala olayı hakkında en ufak bi açıklama yok..ne halt yedikleri belli değil bunların....

Sivaslibey 24.08.2010 13:37

Vallah ben anlamiyorum zaten neden Tevfik gibi bir degeri kullanmaya çalismiyorlar. Bu çocugu al arada bir oynat kadroya al ama yok, yazik oluyor bu gençlere.

Ben Tevfik'te çok yetenek görüyordum demekki ya iyi degerlendiremedi yada iyi degerlendirelemedi.

Divriği58 24.08.2010 14:17

[B]Sivassporumuz gol atınca şampiyon sivas die çalan bir müzil var. o müzik kimde var acaba?? varsa bana atabılırmısınız???[/B]

FORZA SİVAS 58 24.08.2010 15:41

yahu siz tevfiki napcaksınız ferhatada nerde diyodunuz gördük adamı berbat bi oyuncu ne genci genç alacaksan almanyadan gurbetçi alacaksın kayseri gibisin bunları bırakalım

legant 24.08.2010 16:43

Cevap: Tevfik AltındağI bırakalım mı şakacı cocuk

:rolleyes:[QUOTE=FORZA SİVAS 58;647000]yahu siz tevfiki napcaksınız ferhatada nerde diyodunuz gördük adamı berbat bi oyuncu ne genci genç alacaksan almanyadan gurbetçi alacaksın kayseri gibisin bunları bırakalım[/QUOTE]

[B][COLOR="red"]TEVFİK ALMANYA DOĞUMLU Bİ FUTBOLCU KARDES AYRICA GECEN YIL KOCELİDE OYNARKEN AJAX ONU ALMAK İSTİYODU :) [/COLOR][/B]

burakkova 24.08.2010 17:37

biz bu adamları 5 10 dk en fazla 1 maç görüp karar veriyoruz.. hoca ise bu işe yıllarını vermiş olarak antremanlarda her gün izliyor.. en iyi kararı onlar verir..

babapiton 24.08.2010 17:40

En son Kocaeliye kiralık gitmişti galiba hala orda

Sedat058 24.08.2010 17:46

yönetiiiim iyi yöetilmiyor bence yaa hic bir bilgii vermiyorlar bu ne yaaa
tevfik süper oyuncu ajaxin listesindeydi simdi nerde kimsenin haberi yok
ferhata gelince ferhat oynadigi maclarda iyidi
kayseri gibi yapmayalim diyorsun kayseri takimi süper oldu aldilar frankfurtdan selim teberi felan simdide 2de 2 yaptilar

WEZ Format +2. Şuan Saat: 06:28.