SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Bursa hazırlıkları devam ediyor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=29936)

SivasSpor.Com 24.08.2010 23:56

Bursa hazırlıkları devam ediyor

[url=http://urlal.com/dqqf][img]http://i1008.hizliresim.com/2010/8/25/366.jpg[/img][/url]

Teknik Direktör Mesut Bakkal Bursaspor karşılaşmasından iyi bir sonuçla ayrılacaklarına inandıklarını söyledi.
Sivasspor'da Bursaspor karşılaşmasının hazırlıkları devam ediyor.
Kırmızı beyazlılar kendi tesislerinde yaptığı çalışmalarla hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik Direktör Mesut Bakkal yönetiminde Hayrettin haricinde tüm futbolcuların katılımı ile gerçekleşen çalışmalar, düz koşu ile başladı.
Bir süre ısınma hareketleri ile devam eden çalışmalarda futbolcular güce ve hıza dayalı istasyon çalışması yaptı.
Sabah ve akşam olmak üzere iki defa gerçekleşen antrenmanlarda futbolcuların neşeli oldukları gözlendi.
Ayak tenisi ve çift kale maçla devam eden antrenmanlarda Bursaspor'a karşı hem fiziki hem de beynen bir hazırlık çalışması yapılıyor.

[B]TAKIMDAN UMUTLUYUM[/B]

Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, takımdan umutlu olduğunu söyledi.
İlk iki haftada alınan sonuçların takım adına iyi olduğunu belirten Bakkal, "geçen yıla oranla apayrı bir takım ortaya çıkardık" ifadelerini kullandı.
Bursaspor maçı ile ilgili açıklamada bulunan Bakkal, "Bursaspor geçtiğimiz sezonun şampiyonu.
Bu sezona da çok iyi başladılar. Ama biz de bu sezon çok iyiyiz. Rakiplerimizi iyi analiz etmesini biliyoruz. Onlara karşı her türlü tedbiri alıp kendi oyunumuzu oynamanın hesaplarını yapıyoruz. Umuyorum ki Bursaspor'u Sivas'tan eli boş göndereceğiz" dedi.

ilteriş58 25.08.2010 00:03

Cevap: Bursa hazırlıkları devam ediyor

inşallah hocam biz de takımdan umutluyuz galibiyet güzel olacak..

MeXeS58 25.08.2010 00:07

[B] inşallah elı boş gonderecegız... bu mactan cok umutluyum bu mac bızım yolumuzuda kaderımızıde bellı edebılır bu macı kazanırsak avrupa kupaları hedef olur kaybedersek orta sıralarda mucadele ederız gıbıme gelıyor[/B]

eyuphulagu 25.08.2010 00:51

Bursa maçı bu yıl adaha zor geçecek;sivasspor bu maçta çok dikkatli olmalı;Dennis de bu maçta olmayacak...Bursa maçında orta saha da rakibi kitleyebilirsek bu maçı kazanırız aksi taktirde işimiz çok zor..Bursa ligin şu anda deplasmanda en iyi kontratağa çıkan takımlarından birisi..Bilhassa Volkan tak ve Ali Tandoğan,Ergiç takımın en kilit oyuncuları..Yeni alınan oyuncuları şu anda takıma henüz uyum sağlama aşamasındalar..Geçen yıl alınan Battalia 2. maçta maç 0-0 giderken attığı kritik frikik golüyle Sivassporun direncinin düşmesine sebep olmuştu..Sivassporun hesaba katmadığı bir oyuncu daha var;o da Arjantinli,adı İNSUA...Bu oyuncuya dikkat diyorum!Uzun zamandır sakat olduğu için oynamadı ama 2 haftadır durumu iyiymiş;bugün A-2 takımıyla İnegölspora karşı İnegöl'de yapılana hazırlık maçında 75 dak. oynamış..Bu oyuncuyu kimse tanımıyor..Ama geçen yıl eğer son maçlarda sakatlık yaşamasaymış Arjantin milli takımıyla Dünya Kupasında izleyecektik..Çok tecrübeli bir oyuncu..Merak eden videolarını internetten izlesinler..Sivasspor geçen çok iyi oynadığı maçta Koreli oyuncuyu hesaba katmamıştı..Koreli oyuncu çok iyi oynadığımız bir maçta bize 2 gol atarak sivassporun çöküşünü hazırlamıştı...Tekrar söylüyorum;sivassporun 18 kişilik kadrosunda mutlaka Keita ve Suarez olmalı;...Keita gibi sert bir oyuncu bu maçta bize çok lazım ...Sorez de maçın durumuna göre 2. yarı oynatılmalı diye düşünüyorum...Sivasspor M. Yıldız çok formsuz olduğu bir maçta bilhassa defansta çok dikkatli olmalı..Bursa takımında maçın skorunu değiştirecek çok oyuncu var...Bu maçta kesinlikle 2 ön libero ile oynamalıyız..Kadir ve Kita birlikte oynamalı ..Ceyhun sinrlerine hakim olup takıma yöneltmeli..Bu maçta kozumuz yine Cihan olacak..Cihan'dan iyi futbol ve gol bekliyorum...1-0 olsun bizim olsun..Yenemiyorsan yenilmeyeceksin...

ilteriş58 25.08.2010 02:15

[QUOTE=eyuphulagu;647213]Bursa maçı bu yıl adaha zor geçecek;sivasspor bu maçta çok dikkatli olmalı;Dennis de bu maçta olmayacak...Bursa maçında orta saha da rakibi kitleyebilirsek bu maçı kazanırız aksi taktirde işimiz çok zor..Bursa ligin şu anda deplasmanda en iyi kontratağa çıkan takımlarından birisi..Bilhassa Volkan tak ve Ali Tandoğan,Ergiç takımın en kilit oyuncuları..Yeni alınan oyuncuları şu anda takıma henüz uyum sağlama aşamasındalar..Geçen yıl alınan Battalia 2. maçta maç 0-0 giderken attığı kritik frikik golüyle Sivassporun direncinin düşmesine sebep olmuştu..Sivassporun hesaba katmadığı bir oyuncu daha var;o da Arjantinli,adı İNSUA...Bu oyuncuya dikkat diyorum!Uzun zamandır sakat olduğu için oynamadı ama 2 haftadır durumu iyiymiş;bugün A-2 takımıyla İnegölspora karşı İnegöl'de yapılana hazırlık maçında 75 dak. oynamış..Bu oyuncuyu kimse tanımıyor..Ama geçen yıl eğer son maçlarda sakatlık yaşamasaymış Arjantin milli takımıyla Dünya Kupasında izleyecektik..Çok tecrübeli bir oyuncu..Merak eden videolarını internetten izlesinler..Sivasspor geçen çok iyi oynadığı maçta Koreli oyuncuyu hesaba katmamıştı..Koreli oyuncu çok iyi oynadığımız bir maçta bize 2 gol atarak sivassporun çöküşünü hazırlamıştı...Tekrar söylüyorum;sivassporun 18 kişilik kadrosunda mutlaka Keita ve Suarez olmalı;...Keita gibi sert bir oyuncu bu maçta bize çok lazım ...Sorez de maçın durumuna göre 2. yarı oynatılmalı diye düşünüyorum...Sivasspor M. Yıldız çok formsuz olduğu bir maçta bilhassa defansta çok dikkatli olmalı..Bursa takımında maçın skorunu değiştirecek çok oyuncu var...Bu maçta kesinlikle 2 ön libero ile oynamalıyız..Kadir ve Kita birlikte oynamalı ..Ceyhun sinrlerine hakim olup takıma yöneltmeli..Bu maçta kozumuz yine Cihan olacak..Cihan'dan iyi futbol ve gol bekliyorum...1-0 olsun bizim olsun..Yenemiyorsan yenilmeyeceksin...[/QUOTE]

dennis neden oynamıyor sakat mı?

eyuphulagu 25.08.2010 03:04

[QUOTE=ilteriş58;647228]dennis neden oynamıyor sakat mı?[/QUOTE]

Denis G.S. ve Antalya maçlarında üstüste sarı kart gördüğü için 1 maç cezalı diye biliyorum kardeş..Oynamazsa yerine Diallo oynayacak idye düşünüyorum..

TEKOTORİTE58 25.08.2010 06:41

[QUOTE=eyuphulagu;647231]Denis G.S. ve Antalya maçlarında üstüste sarı kart gördüğü için 1 maç cezalı diye biliyorum kardeş..Oynamazsa yerine Diallo oynayacak idye düşünüyorum..[/QUOTE]

ne cezası kardeşim 4 sarıkart alırsa cezalı duruma düşüyor daha kuralı bilmiyon.

zaralı19 25.08.2010 07:53

[QUOTE=eyuphulagu;647213]Bursa maçı bu yıl adaha zor geçecek;sivasspor bu maçta çok dikkatli olmalı;Dennis de bu maçta olmayacak...Bursa maçında orta saha da rakibi kitleyebilirsek bu maçı kazanırız aksi taktirde işimiz çok zor..Bursa ligin şu anda deplasmanda en iyi kontratağa çıkan takımlarından birisi..Bilhassa Volkan tak ve Ali Tandoğan,Ergiç takımın en kilit oyuncuları..Yeni alınan oyuncuları şu anda takıma henüz uyum sağlama aşamasındalar..Geçen yıl alınan Battalia 2. maçta maç 0-0 giderken attığı kritik frikik golüyle Sivassporun direncinin düşmesine sebep olmuştu..Sivassporun hesaba katmadığı bir oyuncu daha var;o da Arjantinli,adı İNSUA...Bu oyuncuya dikkat diyorum!Uzun zamandır sakat olduğu için oynamadı ama 2 haftadır durumu iyiymiş;bugün A-2 takımıyla İnegölspora karşı İnegöl'de yapılana hazırlık maçında 75 dak. oynamış..Bu oyuncuyu kimse tanımıyor..Ama geçen yıl eğer son maçlarda sakatlık yaşamasaymış Arjantin milli takımıyla Dünya Kupasında izleyecektik..Çok tecrübeli bir oyuncu..Merak eden videolarını internetten izlesinler..Sivasspor geçen çok iyi oynadığı maçta Koreli oyuncuyu hesaba katmamıştı..Koreli oyuncu çok iyi oynadığımız bir maçta bize 2 gol atarak sivassporun çöküşünü hazırlamıştı...Tekrar söylüyorum;sivassporun 18 kişilik kadrosunda mutlaka Keita ve Suarez olmalı;...Keita gibi sert bir oyuncu bu maçta bize çok lazım ...Sorez de maçın durumuna göre 2. yarı oynatılmalı diye düşünüyorum...Sivasspor M. Yıldız çok formsuz olduğu bir maçta bilhassa defansta çok dikkatli olmalı..Bursa takımında maçın skorunu değiştirecek çok oyuncu var...Bu maçta kesinlikle 2 ön libero ile oynamalıyız..Kadir ve Kita birlikte oynamalı ..Ceyhun sinrlerine hakim olup takıma yöneltmeli..Bu maçta kozumuz yine Cihan olacak..Cihan'dan iyi futbol ve gol bekliyorum...1-0 olsun bizim olsun..Yenemiyorsan yenilmeyeceksin...[/QUOTE]

Dennis deniz neden yok kardeş soruyorum sana cezalı değil ki adam onu anlamadım

hiko58 25.08.2010 09:35

ben bursa maçını alacağımıza inanıyorum. zaten bursadan 3-0 ın rövanşınıda almamız gerekiyor bizi başka takımlarla karıştırmasınlar. geçen sene bir kazaya kurban gittik. ama bu sene biz kolay lokma değiliz.haberi olsun herkesin. artık bizde varız ve kaldığımız yerden devam ediyoruz. hadi CEYHUNUM sana sonuna kadar güveniyorum. güldür yüzümüzü..

FORZA SİVAS 58 25.08.2010 10:00

bu maçı mutlaka alacaz inşallah kazanıcaz başka yolu yok

WEZ Format +2. Şuan Saat: 09:07.