SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Tatsız tuzsuz çalışma! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=30400)

SivasSpor.Com 19.10.2010 09:38

Tatsız tuzsuz çalışma!

[IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories//idman/idman1010.JPG[/IMG]

Sivasspor Cuma akşamı kendi sahasında oynayacağı Bucaspor maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı.

Dün sabah Teknik Direktör Mesut Bakkal nezaretinde yapılan antrenmana kadro dışı bırakılan Mehmet Yıldız ve Keita'nın dışında bütün futbolcular katıldı.
Kayseri maçında oynayan futbolcular yaklaşık 20 dakika süren düz koşu yaparken,diğer futbolcular dar alanda pas çalışması ve teknik ağırlıklı idman yaptı.

[B]CEYHUN DÜZ KOŞU YAPTI [/B]
Ayağında hafif ağrı olduğu belirtilen takım kaptanı Ceyhun Eriş,dün takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı. Ceyhun'un sakatlığının önemli olmadığı ve Buca maçına kadar düzelceği belirtildi.

Hürdoğan Gazetesi

sindy58 19.10.2010 09:52

Cevap: Tatsız tuzsuz çalışma!

sivasspor da ruh kalmamış yazık biran önce Mehmet Yıldız affedilir inş

Salim58 19.10.2010 10:05

[B]Takım zaten sürekli çalışıyor fakat bu çalışmalar nedense ne sahaya nede skora yansıyor.

Benim şahsi görüşüm bu futbolcular hocayı istemiyor.Geçen yılda aynısı olmuştu aynı kadro hoca değişikliği ile biranda koşmaya ve mücadele etmeye başladı.......[/B]

yener_sahin 19.10.2010 10:20

[B]Tek sevindiğim taraf geçen seneki haberler gibi malubiyetden sonra tesisde neşeli antreman demiyorlar...Yağmasa da gürlüyorlar sanırım.[/B]

kakikli 19.10.2010 10:35

çalış çalış boş çalış..
sayın bakkal milli maç arasını iyi değerlendireceğiz dedi ve takımı 6 yememek üzere hazırlamış gibi sahaya sürdü...
bir takım 1,5 yılda neden defans sorununu çözemiyor.
geçen yıl sadece yasin çakmak mı veyahut aubey mi sorumluydu kötü savunmadan, yarın sedatın cezası bitecek ve biz hala gol yemeye devam edeceğiz..
ortada bir mantalite meselesi var, bu hocanın takıma pozitif katkısı çok zor görünüyor..
buca maçını bekliyoruz kazanırsak kısa vadede kazanırız ama kaybedersek dibe demir atarız ve hoca gider hocanın gitmesi ise hiç bir meseleyi çözmez..
aynı tabloyu başka bir hoca sergileseydi çoktaann gönderilmişti neden hala sabır gösterildiğini anlayamıyorum?

fedayi 19.10.2010 11:03

boşa kürek sallamak dedikleri bu olsa gerek benim umudum yok taraftar stadı doldurmayacak zaten bir tepki olarak sonumuz hayrola

GÜLEZ 19.10.2010 11:32

artık hoca degişikligi için çok geç çünkü gelecek hocanın yapacak pek bırşeyinin olmadıgını goruyorum hoca degişikligi sezon başında gerekli idi takımın gücü bu sezon başında hoca kadro yeter dedi adam alınmadı yada aldırtmadı bundan sora ocak ayına kadar en azından 15 puan daha alabilirsek ki çok zor görünüyor 2. yarıda düşmemek için bir umut ışıgı kalır aksi halde düşeriz arkadaşlar 2. yarıyada çok ama çok kaliteli büyük paralarla en az 3 4 tane takviye ile belki bişeyler olur

58akif34 19.10.2010 11:43

arkadaslar konusmak benım bazı dusuncelerım var bu takımda en eskı futbolculardan mehmet yıldız ve hayrettın yerlıkayanın kayserı macındakı durumu mehmet yaptıgı hatadan dolayı kadro dışı kalıyor ve onun kankası macın daha baslarında sakatlanıyor benın aklımma ıkı sey gelıyoor hayrettın mehmet kadro dısı kaldıgı için bu takım bız olmadan bır hıc demek için yalan yere yattı kı yerıne yedek oyuncu yoktu ıkıncısı ıse neden kaptanlık bana verılmedı hadı bensız bu takımı kurtarında görelım demek ıcın ıkı celışkım var fakat kesın olan bırsey var hayrettın bılerek macın basında oyundan cıktı bence sıvasspor hayrettıne veya mehmete degıl bu ıkı futbolcu sıvasspora borcludur türkiye onları sıvassporla tanıdı boyle terbıyesızlıklere bu takımda yer yok yapılması gereken sey en kısa zamanda bu futbolcuların yerıne ıyı futbolcular alarak bunları satmaktır

01011984 19.10.2010 12:08

[QUOTE=58akif34;660717]arkadaslar konusmak benım bazı dusuncelerım var bu takımda en eskı futbolculardan mehmet yıldız ve hayrettın yerlıkayanın kayserı macındakı durumu mehmet yaptıgı hatadan dolayı kadro dışı kalıyor ve onun kankası macın daha baslarında sakatlanıyor benın aklımma ıkı sey gelıyoor hayrettın mehmet kadro dısı kaldıgı için bu takım bız olmadan bır hıc demek için yalan yere yattı kı yerıne yedek oyuncu yoktu ıkıncısı ıse neden kaptanlık bana verılmedı hadı bensız bu takımı kurtarında görelım demek ıcın ıkı celışkım var fakat kesın olan bırsey var hayrettın bılerek macın basında oyundan cıktı bence sıvasspor hayrettıne veya mehmete degıl bu ıkı futbolcu sıvasspora borcludur türkiye onları sıvassporla tanıdı boyle terbıyesızlıklere bu takımda yer yok yapılması gereken sey en kısa zamanda bu futbolcuların yerıne ıyı futbolcular alarak bunları satmaktır[/QUOTE]

sana katiliyorum arkadas!!!

58_babacan_58 19.10.2010 12:49

[B][CENTER][COLOR="Red"][CENTER]NE TAKIMDA MORAL KALDI NEDE TARAFTARDA ARTIK BİZE Bİ KIVILCIM LAZIM BUCA MAÇINI ALIRSAK HİÇ DEĞİLSE MORALLER BİRAZ YERİNE GELECEK...[/CENTER][/COLOR][/CENTER][/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 19:46.