SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Adem Sarı - Kamanan Takası Doğru Mu? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=30760)

tavatir 08.12.2010 19:51

Adem Sarı - Kamanan Takası Doğru Mu?

Arkadaşlar sizlerin de kulağına geldi mi Adem Sarı ile Kamanan takası yapılacağı.

Adem Sarı Bülent'ten izin alıp Almanya'ya gitmiş. Rıza hocanın da talebesi. Kamanan da burada Sivasspor'da gitmiyor. Bülent Uygun'un talebesi. Bu haber doğru çıkarsa çok iyi olur bence..

babapiton 08.12.2010 19:55

Cevap: Adem Sarı - Kamanan Takası Doğru Mu?

Bu kritik maçtan önce Transferi unutalım Şu Konya Maçını bi yenelim sonra ne yapacaksak yapalım ne yazacaksak yazalım

BOUN 08.12.2010 19:57

Varsa böyle bir gelişme asla hayır demem! Kamanan Sivas'a geldiği ilk 4-5 maç dışında asla vastı aşamadı. Bir golcüden beklenen gol atmasıdır ancak, bizde 3. sezonunu geçirmesine rağmen istenilen başarıyı bir türlü yakalayamadı!

Adem Sarı ise kendisini Eskişehir'de ispat etmiş bir futbolcu. Rıza Hoca ile de arasının iyi olduğunu düşünüyorum. Forvete ilaç gibi geleceğini düşünüyorum! İnşallah gelir.

Ahmet92 08.12.2010 19:59

Vallaha bence süper olur. Adem Sariyi ben cok beyeniyorum , insallah transfer gerceklesir.

Dark Force 08.12.2010 20:01

[B]Kamanan forumunda değil takımdan ayrılmasını istemem...Adem sarı da büyütülecek bir futbolcu değil...olsa olur olmasada[/B]

GuVeN 08.12.2010 20:01

[QUOTE=tavarih;673514]Arkadaşlar sizlerin de kulağına geldi mi Adem Sarı ile Kamanan takası yapılacağı.

Adem Sarı Bülent'ten izin alıp Almanya'ya gitmiş. Rıza hocanın da talebesi. Kamanan da burada Sivasspor'da gitmiyor. Bülent Uygun'un talebesi. Bu haber doğru çıkarsa çok iyi olur bence..[/QUOTE]

Sizi kırmak istemem ama bıktık bu söylentilerden,herkezin kulağına belli isimler geliyor,hem de bazıları güvenilir kaynaklardan,her söylentiyı haber olarak açarsak forum kirliliğine sebebiyet veririz diye düşünüyorum ben.
Konya gibi önemli bir karşılaşma öncesi yalnış yaptığımızı düşünüyorum.Geleceğini düşündüğümüz isimler yine biyere kadar ama Pazar günü sahaya çıkacak bi oyuncu için bu gidiyomuş diye haber açarsak işte o zaman yalnış yaparız diye düşnüyorum.

DOGU_BEY 08.12.2010 21:02

[B]Adem Sarı'nın gelme ihtimali yüksek ama bu Kamananla takas şeklinde mi olur yoksa farklı bir şekilde mi bu konuda bilgim yok [/B]

50sekiz 08.12.2010 21:05

[B]takas olur mu olmaz mi bilmem
ama bildigim bisey var o da kamanan, sedat ve abdurrahmanin sezon sonu sözlesmelerinin bitecek olmasi....[/B]

DOGU_BEY 08.12.2010 21:12

[QUOTE=50sekiz;673546][B]takas olur mu olmaz mi bilmem
ama bildigim bisey var o da kamanan, sedat ve abdurrahmanin sezon sonu sözlesmelerinin bitecek olmasi....[/B][/QUOTE]

[B]ayrıca kamanın da son 1-2 sezondur mutsuz oluşu ayrılma isteği de ortada bence devre arasında o da giderse sürpriz olmaz yani[/B]

cılgınsivas58 08.12.2010 21:26

kamanan formsuz adem sarı kamanandan daha iyi takas iyi olur

WEZ Format +2. Şuan Saat: 18:37.