SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Futbolcular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   HAKKI NEDEN BÜYÜK MAÇLARDA HATA YAPIYOR? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=3230)

drummer 06.11.2005 15:58

HAKKI NEDEN BÜYÜK MAÇLARDA HATA YAPIYOR?

ben bugün maçı izledim ama maalesef üzüldüm.
hakkı neden büyük maçlarda gözle görülür hatalar yapıyor.
bir savunma oyuncusunun bu kadar çok hata yaparsa tek başına takımın bütün puanlarını rakibe hediye eder.
bence bu sorununa bir çözüm bulmalı.
lorant hakkıyı yedeğe almalı.aklı başına gelene kadar.

bir ikinci tespitimde maçtaki yabancı oyuncuların çok gayretli oluşu maça gerçekten galiyet için çıkmış olduklarını hissettim.
ama türk oyuncularda o istek ve çabayı görmedim.üzgünüm bu benim görüşüm.
mehmet yıldız,hayrettin hepsi sıradan oyuncular,sanırım kendilerini pazarlıyorlar.
başka takımlara karşı canavarlaşan oyuncular fener maçında oyunda göremedik.gelecekleri için yatırım sanırım.

ben yabancı futbolcuları kutluyorum andersen,sergio,kalla,petkoviç,balili çok geç girdi.
biir galatasaray maçını düşünün,birde fb maçını
bugün güzel oynadıl ikinci yarıya çok kötü başladık takii lorant oyuncu değiştirene kadar.
sonrası süperdi.
savunmanın hatasından 2 gol yedik özellikle kaptanın hatasından.
birde hakemin sivassporun penaltısını vermemesi tuzu biberi .,
çok rahat alacağımız maçı kaybettik.

işallah bu düşüş uzun sürmez.
2 haftada 6 puan kaybı iyi değil.

twity_58 06.11.2005 16:00

[B][COLOR="Red"]ABİCİM VALLA hAKKAI NIN SORUNU NEDİR BILEMIYORUM AMA COK DEGERLI VE GEREKLI OLDUGUNA İNANIYORUM SİVASSPOR İÇİN EGER BU LIG DE KALACAKSAK BU HAKKIYLA BERABER OLMALI DIYE DUSUNUYORUM ...[/COLOR][/B]

revenge58 06.11.2005 16:04

çok güzel bir konuya değinmişsin evet yabancı oyuncularda ki istek diğerlerinde yoktu.bence taktik de yanlışdı balili gibi bir oyuncuyu yedekde bekletme lüksümüz yok.kontra atak futbolu oynayacaktık olmadı ama herşeye rağmen tam kadro fenerbahçeye karşı iyi oynadık

drummer 06.11.2005 16:07

farklı kazanacağımız maçtı bence 6 .dakikada golü bulmuşsun
rakip moralsiz.
ama olmadı
tabiki sağlık olsun ama büyük takımları yenmediğin sürece adından bahsettiremezsin.
üstelik bu maçın en kötü sonucu beraberlik olmalıydı.

ofgurleyuk78 06.11.2005 16:26

Benim görüsüm takimda sadece Mehmet Yildiz kötü oynadi. Hakki'nin tek hatasi okadar büyütülmemeli. Fener bu maçi tecrübesi ile aldi. Takim sahane top oynadi.

drummer 06.11.2005 16:38

[QUOTE=ofgurleyuk78]Benim görüsüm takimda sadece Mehmet Yildiz kötü oynadi. Hakki'nin tek hatasi okadar büyütülmemeli. Fener bu maçi tecrübesi ile aldi. Takim sahane top oynadi.[/QUOTE]
MEHMET YILDIZ KALECİYLE KARŞI KARŞIYA TOPA MÜDAHELE EDEMEDİ
DAHA DOĞRUSU GAYRET ETMEDİ.
SON İKİ GOL DEFANSIN HATASI 2 GOL HAKKININ HATASI

puar 06.11.2005 16:39

bence bir macta hemen hakkının üstüne gitmeye gerek yok...takım çok harika top oynadı sadece tecrube kazandı...herkez gördükü ligde sivasspor gerçeği bu...

hemso58 06.11.2005 16:46

[b][color=blue]BEN STADDAYDIM YEDIGIMIZ GOLERI GORMEK NASIP OLMADI AMA BIR HATA YUZUNDEN HAKKI'YA YUKLENMEMEK GEREK TAKIM GENELIYLE HARIKAYDI FENERBAHCE YAPTI GENE YAPACAGINI.ELDEN NE GELIRR...
PARA SIKE ISTE FENER ISTE...[/b][/color]

falcon58 06.11.2005 16:47

tek eksiğimiz tecrübesiz olmak.gerçekten sivasspor iyi oynadı.bazı acemice yapılan hatalar vardı.fakat bunlarıda ilerde inşaallah azaltırsak çok daha iyi olacağız.

gercek58li 06.11.2005 16:55

[QUOTE=drummer]MEHMET YILDIZ KALECİYLE KARŞI KARŞIYA TOPA MÜDAHELE EDEMEDİ
DAHA DOĞRUSU GAYRET ETMEDİ.
SON İKİ GOL DEFANSIN HATASI 2 GOL HAKKININ HATASI[/QUOTE]

Bence de hakki lüzumsuz hatalar yapiyor.
Defansta oynamasi bence hata!

WEZ Format +2. Şuan Saat: 07:17.