SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Mükemmel Bir Maç Oldu (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=33562)

SivasSpor.Com 21.01.2012 18:36

Mükemmel Bir Maç Oldu

[IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories//2012/Mac/1.bursayadaboyle.jpg[/IMG]

Çalımbay: Hatamız varsa özür dileriz

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Mükemmel bir galibiyet aldık, ama bunu unutup iki gün sonra oynayacağımız Medical Park Antalyaspor maçını düşünmek zorundayız” dedi.

Rıza Çalımbay, 2-1 kazandıkları Bursaspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, Bursa'ya puan veya puanlar için geldiklerini, 90 dakika sonunda da sonucun arzuladıkları şekilde olduğunu söyledi.

Her iki takımın da çok iyi mücadele ettiğini ifade eden Çalımbay, başından sonuna dek oyundan kopmadıklarını, özellikle ikinci yarıda Bursaspor'un da üzerlerine gelmesiyle önemli pozisyonlar ürettiklerini kaydetti.

“Bu pozisyonları değerlendirsek oyunu daha önceden koparabilirdik” diyen Rıza Çalımbay, şöyle devam etti:

“Maçın son bölümü taktik savaşına dönüştü. Ertuğrul Sağlam'ın oyuncu değişikliklerine cevap verdik. İki takım oyuncularını da kutluyorum. Mükemmel bir galibiyet aldık ama bunu unutup iki gün sonra oynayacağımız Medical Park Antalyaspor ile yapacağımız maçı düşünmek zorundayız. Ne sevinecek, ne de üzülecek zamanımız var. Ligi iyi bir yerde bitirmek istiyorsak seriyi sürdürmek zorundayız. Bursaspor'a da bundan sonraki maçlar için başarılar diliyorum.”

Maç sonrasındaki gerginliğin anımsatılması üzerine Çalımbay, “Genç ve tecrübesiz oyuncularımız var. Onlar bazen hata yapabiliyorlar. Böyle gerginliği yüksek maçlarda, bu tür olaylar normal. Yoksa benim ve oyuncularımın Bursaspor'a kasti bir durumu olamaz. Sonuçta Bursaspor'un başında canım kadar sevdiğim kardeşlerim var. Hatamız varsa Bursaspor camiasından özür dileriz” diye konuştu.

avsaryigido 21.01.2012 18:38

Cevap: Mükemmel Bir Maç Oldu

hirsinla tam bi yigidosun calimbay...

gürünlüyiğido58 21.01.2012 18:40

Öncelikle tüm takımı ve teknik heyete teşekkürü borç bilip can-ı gönülden teşşekkür ediyorum bize bu günü yaşattıkları için
Çok zorlu bir maçtı kazandık yenilmezlik serisi tam 10 maç oldu :D
İyi alıştık devamı gelir inşallah

Ferhat06 21.01.2012 18:43

ADAM gibi adam kimmiş?

kakikli 21.01.2012 18:43

[B]teşekkürler yiğidolar.
rıza hocanın dediği gibi bu maçı unutup antalya maçına konsantre olmak lazım.[/B]

Besyo_cu 21.01.2012 18:48

[B]Rıza Hoca'nın Erman'ı çıkartıp Pedrieli alması her hocanın yapacağı bir davranış değildi sadece en iyiler bunu yapardı Rıza Hoca gibi...

2. yarıya eski adam gibi adam şimdiki kişiliğini kaybetmiş Ertugrul Hoca oyuna Ömer'i alarak 3 lü defansa dönerek defans hattı ile yüklenme planı yaptı ancak Rıza Hoca riskli bir karar alarak Erman'ı çıkartarak Pedriel'i oyuna soktu ve Ertugrulun tüm planı suya düştü.

Bu sezon Rıza Hoca taktik anlayışı ile kendini aşmış durumda, bizim bildiğimiz Rıza Hoca normalde Erman'ın yerine Pedriel'i almak yerine Grosicky'i çıkartıp Mehmet Nas'ı alırdı.

Bravo Hoca Alkışı hak ettin.

Gerçekten çok iyi bir takımız , tek eksiğimiz kaleci ve orta sahaya bir oyuncu. Bu fırsat bir daha gelmez 2 oyuncu transferi bizi çok daha iyi yerlere getirir. Oyuncularımız ve teknik ekibimiz üzerine düşeni yapıyor sıra yönetim kurulumuzda, farkındayım Başkanın yoklugunda yükleri çok ağır ama az bir gayret daha en az iki oyuncu alın lütfen.
[/B]

ilyas özer 21.01.2012 18:48

tessekurler riza hoca..

infial§ 21.01.2012 18:50

hocamızdan futbolcularımıza kadar herkes kutluyorum,harıka bı takım oldu,mucadele ınanc hepsı var,ozellık le kıvanc ve eneramo herkes bu ikilıyı konusuyor

calipso 21.01.2012 18:53

[QUOTE=Besyo_cu;762978][B]Rıza Hoca'nın Erman'ı çıkartıp Pedrieli alması her hocanın yapacağı bir davranış değildi sadece en iyiler bunu yapardı Rıza Hoca gibi...

2. yarıya eski adam gibi adam şimdiki kişiliğini kaybetmiş Ertugrul Hoca oyuna Ömer'i alarak 3 lü defansa dönerek defans hattı ile yüklenme planı yaptı ancak Rıza Hoca riskli bir karar alarak Erman'ı çıkartarak Pedriel'i oyuna soktu ve Ertugrulun tüm planı suya düştü.

Bu sezon Rıza Hoca taktik anlayışı ile kendini aşmış durumda, bizim bildiğimiz Rıza Hoca normalde Erman'ın yerine Pedriel'i almak yerine Grosicky'i çıkartıp Mehmet Nas'ı alırdı.

Bravo Hoca Alkışı hak ettin.

Gerçekten çok iyi bir takımız , tek eksiğimiz kaleci ve orta sahaya bir oyuncu. Bu fırsat bir daha gelmez 2 oyuncu transferi bizi çok daha iyi yerlere getirir. Oyuncularımız ve teknik ekibimiz üzerine düşeni yapıyor sıra yönetim kurulumuzda, farkındayım Başkanın yoklugunda yükleri çok ağır ama az bir gayret daha en az iki oyuncu alın lütfen.
[/B][/QUOTE]

yani bu kadar iyi durum tespiti yapılır ...benim birşey yazmama gerek kalmadı :D

kadirakin58 21.01.2012 18:59

Süperiz.. Helalsin hocam. Fenerbahçe ve Beşiktaş ile puan farkımız sekiz. Hayalim ligi 2. bitirmek :)

WEZ Format +2. Şuan Saat: 16:03.