SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   SivasSpor (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Riza hoca 2 senede kac transfer yapti? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=35296)

Çılgın Türk 20.12.2012 19:46

Riza hoca 2 senede kac transfer yapti?

Riza hoca tam 2 senedir takimin basinda.
4 transfer döneminde kimleri geldi diye merak ettiniz mi?
Iste yaniti..

[B]2010/2011 devre arasi transferleri[/B]

[COLOR="DarkRed"]Lubos Kamenar[/COLOR]
Kamil Grosicki
Jakub Navratil
Michael Eneramo
Korcan Celikay
[COLOR="DarkRed"]Tomás Rada[/COLOR]
[COLOR="DarkRed"]Sandro[/COLOR]
[COLOR="DarkRed"]Ibrahim Yay[/COLOR]

[B]2011/2012 sezon basi transferleri[/B]

[COLOR="DarkRed"]Mahmut Boz[/COLOR]
[COLOR="DarkRed"]Jacques Faty [/COLOR]
Murat Akca
Atilla Koca
[COLOR="DarkRed"]Kivanc Karakas [/COLOR]
[COLOR="DarkRed"]Cihan Özkara [/COLOR]
Milan Borjan
[COLOR="DarkRed"]Kerim Zengin [/COLOR]
Nihat Sahin
Milan Cerny

[B]2011/2012 devre arasu transferleri[/B]

[COLOR="Lime"]Stefan Senecky [/COLOR]
Jan Rajnoch
[COLOR="DarkRed"]Morten Duncan[/COLOR]

2012/2013

Adem Kocak
[COLOR="DarkRed"]Roman Bednár [/COLOR]
Aatif Chahechouhe
[COLOR="Lime"]Abdulkadir Özgen [/COLOR]
[COLOR="DarkRed"]Saban Özel [/COLOR]
Erhan Güven
[COLOR="DarkRed"]Doga Kaya [/COLOR]
Cenk Imsak
Alican Karadag

A2 ve Anadolu Üsküdar takimindan gelenleri listeye almadim.
Riza hoca 5 kaleci transfer etti ama gecen günlerde Sipas Tv'de hic bir kaleciden memnun olmadigini söylüyordu. Memnun olmasi icin sanirim bir 5 kaleci daha transferine gerek duyulacak :D

[COLOR="DarkRed"]Kendisi transfer edip sonra gönderdikleri[/COLOR]
[COLOR="Lime"]Muhtemelen devre arasi gönderecekleri[/COLOR]

sivastatlıbelam 20.12.2012 20:50

Cevap: Riza hoca 2 senede kac transfer yapti?

şaban cenk alican gibi arkadaşları sahada hiç göremedik.belki de iyi oyunculardı belki de takımı sırtlayan oyuncular olacaktı.:confused:

dogan5880 20.12.2012 21:54

yav bu rasmussen nasıl gonderdıler

tavatir 20.12.2012 22:08

Transferde tutan isimler de oldu. Ama tutmayan isimler daha çok olmuş gibi görünüyor.

Şu ana kadar takıma fayda sağlamış transferler olarak ; Grosicki, Eneramo, Navratili, Rajnoch gösterilebilir.

Kıvanç ve Cerny de iyi transferlerdi bana göre. Kıvanç gitti, Cerny ise sakat.

Diğer transferler arasında şu ana kadar çok parlayan olamadı.

DoomsDay58 20.12.2012 22:13

Rıza hoca son Grosicki olayında gözümden düşmüştür bir teknik direktör hata yapar, yanlış transfer yapar ama suçu hep oyunculara atamaz özellikle diğer oyuncuların performansı ortadayken takımın en iyi oyuncularından birine hiç atamaz şu takımda neredeyse her maç verimli olabilen oyuncular Ziya,Grosicki ve oynadığı zaman Mehmet Nas bunların dışındaki oyuncular da bariz performans düşüklüğü var Aatıf da bu oyunculara dahil ama Rıza hoca suçu devamlı olmadık kişilere atıyor biraz kendi oyun sistemine ve tavırlarına özeleştiri yapması gerekiyor artık

ankastre 20.12.2012 22:23

ne futbolcular geldi gitti kimler geldi kimler geçti

DOGU_BEY 20.12.2012 22:51

[B]Rıza hoca 5 kaleci aldık ama hiçbirinden memnun değilim diyor veya mağlubiyet ya da hatalarda hep suçu futbolculara veya taraftara bile yıkmaya çalışıyor..Ama iş öz eleştiriye gelince hiç oralı değil, herkes işine baksın diyor...5 kaleciyi alan da sen bu kalecilerin hikaye olduklarını gören de sen..Neden mertçe çıkıp ben ve ekibim kaleci konusunda sınıfta kaldık diyemiyorsun? Çok faydalı transferler de oldu ilk sezonda fakat gidenler veya harcadıklarını görünce takıma verdiğin zarar ortada..Ondan sonra taraftar Doğayı yolladı 1 milyon euro zarara uğradık demeyi biliyorsun..Acaba senin bu saçma transferlerini toplasak kaç para eder hoca efendi!!![/B]

58megayigido 20.12.2012 23:00

Hocaya sorsan ben degil yonetim yapti ben istemedim der kesin ama ne yapsin o bjk nin kapisinda yatiyordu o donemde sivasspor umrundamiydi

Külhan 20.12.2012 23:16

Bir hoca elestiriyide öz elestiriyide sineye cekmesini bilmeli bir de öyle basinin karsisinda oyuncularini yere vurmamali aklin yolu bir dir yarin bu oyuncudan futbol adina ne alabilirsin birhic öyleise herkesin bir insan oldugunu onlarinda bir izzeti nefis tasidiklarini nicin unutuyorsun sunu iyi bilki onlarin sana ihtiyac duyduklarindan cokdaha sen onlara muhtacsin zira onlar bugün bu takimda yarin bir baska takimda yer bulabilirler senin ise isin kolay degil bunu hep böyle bil.

Cley 20.12.2012 23:30

Diğer takımlar transfer yaparken Rıza hoca Beşiktaş ile flört halindeydi. Beşiktaş almayınca Sivasspor'un başına kaldı. Nerde "taksiden çıkma" futbolcu var doldurdu takıma. Kendini hiç suclamıyor. Bu kadar pişkinlik olmaz arkadaş

WEZ Format +2. Şuan Saat: 04:49.