SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Douglas Sivasspor yolunda!!!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=36342)

babayavuz 11.07.2013 10:35

Douglas Sivasspor yolunda!!!!

Cicinho ve Rengifo transferiyle gücünü güç katan Sivasspor bir bomba daha patlatmaya hazırlanıyor. Kırmızı-Beyazlılar, Twente ile sözleşmesi sona eren Brezilya asıllı Hollandalı stoperle temasa geçti. Bu görüşmede en önemli koz yine Roberto CarlosTakımın başına Roberto Carlos’u getirdikten sonra önemli yıldızlarla temasa geçen, Cicinho ve Rengifo gibi isimleri de renklerine katan Sivasspor hız kesmiyor. Savunmanın göbeğine takviye yapacak olan Kırmızı-Beyazlılar’ın gündemindeki isim ortaya çıktı. Yiğidolar’ın 6 sezon formasını giydiği Twente ile sözleşmesi sona eren Douglas Franco’yla temasa geçtiği öğrenildi. Brezilya asıllı Hollandalı stoperle görüşmeleri de önceki transferlerde olduğu gibi yine teknik direktör Roberto Carlos’un yürüttüğü belirtildi. Hollanda Ligi’nde 6 sezonda 227 resmi maça çıkan 25 yaşındaki futbolcu, 20 kez rakip fileleri havalandırırken, 30 sarı, 5 de kırmızı kart gördü.

İmza an meselesi
Bonservisinin de elinde olmasından dolayı Avrupa’da birçok kulübün transfer listesinde yer alan Douglas’ın, Carlos’la olan yakınlığından dolayı Sivasspor’a sıcak baktığı ifade edildi. Bu futbolcunun yıllık alacağı konusunda son görüşmelerin yapılacağı belirtilirken, kısa süre içinde imzaların atılması bekleniyor.

3 eksikle çalıştılar

Sivasspor yeni sezon hazırlıklarını tesislerinde sürdürüyor. Teknik direktör Roberto Carlos gözetiminde çalışan Kırmızı-Beyazlılar, dün kondisyon, pas ve şut çalışması gerçekleştirdi. Yiğidolar’ın antrenmanına UEFA Tahkim Kurulu’ndaki duruşmalı toplantıya katılan Korcan Çelikay ile Adem Koçak ve Milan Borjan katılmadı. Carlos’un, oyuncularıyla zaman zaman şakalaştığı idmanda neşeli anlar yaşandı.......

kaynak..fanatik gazetesi

Respect58 11.07.2013 10:47

Cevap: Yiğido'nun son gözdesi Douglas

[B]Bence görüşülen stoper Douglas.Çünkü Roberto Carlos Hollanda'ya kampa gideceğiz orada görüşeceğiz demişti. ;)[/B]

DoomsDay58 11.07.2013 10:56

piyasadaki alınabilecek en iyi stoperlerden birisi sanırım Twenteden ayrılmış kulübü yok ve kaliteli inşallah haber doğrudur

Sivasli010 11.07.2013 11:07

Degeri 8milyon avro :rolleyes::rolleyes:

Douglas sozlesmesini fesh etmeye unutmus ancak Fc Twente bonservisi elline vermis ve douglasi rahat birakmak istiyiorlar cunku bu oyuncu Fc Twente icin cok sey yapti

Twente isteseydi Douglasin sayesinde para kazanabilirdi ama yapmadilar yani Douglasin bonservisi ellinde

ve bir kac gun unce Douglas hanoveri red etmis

bunu hollanda futbol sitelerde aristirdim ve siznen paylastim.

haydi Sivasspor getir bu fotbolcuyu

adres58 11.07.2013 11:15

Biz bu adamı alırsak gerçekten müthiş bir iş başarmışız demektir. Adamdaki istatistikler bir harika.. Fiziği yerinde boyu süper, gol atmış asist yapmış.. 160 lig maçında 3 kırmızı kart, 2 de çift sarıdan kırmızı kart görmüş... Bence mevki itibarı ile çok makul sayılar... 160 lig maçında 14 gol 13 asist yapmış... Yani senede mutlaka bir iki gol atarım, bir ikide asist yaparım diyor. Ayrıca Şampiyonlar Liginde 6 UEFA Avrupa liginde ise 8 maç oynamış hemde hepsinde 90 dakika... Bana bu transfer çok çok zor geliyor, maliyetide dudak uçuklatan bir rakam (8,000,000 EUR=19,000,000 TL)... Benim umudum yok ama olursa bu sene defansda mafya olur :D :D

Sivasli010 11.07.2013 11:19

[QUOTE=adres58;865796]Biz bu adamı alırsak gerçekten müthiş bir iş başarmışız demektir. Adamdaki istatistikler bir harika.. Fiziği yerinde boyu süper, gol atmış asist yapmış.. 160 lig maçında 3 kırmızı kart, 2 de çift sarıdan kırmızı kart görmüş... Bence mevki itibarı ile çok makul sayılar... 160 lig maçında 14 gol 13 asist yapmış... Yani senede mutlaka bir iki gol atarım, bir ikide asist yaparım diyor. Ayrıca Şampiyonlar Liginde 6 UEFA Avrupa liginde ise 8 maç oynamış hemde hepsinde 90 dakika... Bana bu transfer çok çok zor geliyor, maliyetide dudak uçuklatan bir rakam (8,000,000 EUR=19,000,000 TL)... Benim umudum yok ama olursa bu sene defansda mafya olur :D :D[/QUOTE]

Ben hollanda ligini izliyiom bu adam cok iyi isler yapiyior, Twente Sampiyion oldugu zaman Ajax, Psv ve Az gibi kulupler istemis ama gitmedi.

Murad_Kelleci58 11.07.2013 11:31

Son yıllarda izlediğim en komplike bir savunma oyuncusu.. Ve hatta zaman zaman ön liberoda bile oynamış kaliteli bir ayak.. Bonservisi elinde, RC için alacağı ücrette belli bir indirime giderse bizim için ortada dolaşan amorti isimlerin yerine, büyük bir ikramiye gibi duruyor Douglas Franco Teixeıra..

Haydi başkanım yap bi güzellik daha...!!

legolass 11.07.2013 11:40

Klasik bir fanatik haberi.yalan oldugunu blsekte boyle isimlerin sivassporla anilir olmasi cok huzel bir duygu.lugano alex deivid baros vs vs. Roberto carlos sen nelere kadirsin :):)

adres58 11.07.2013 11:42

[QUOTE=legolass;865799]Klasik bir fanatik haberi.yalan oldugunu blsekte boyle isimlerin sivassporla anilir olmasi cok huzel bir duygu.lugano alex deivid baros vs vs. Roberto carlos sen nelere kadirsin :):)[/QUOTE]

Roberto Carlosun Hollanda da görüşüp takıma katılacağı yönünde görüş bildirmesi kafa karıştırıyor. Rica etsekde Fanatik şu %1 tutturma hakkını bu isimden yana kullansa :D

psychology58 11.07.2013 11:52

İstatistiklerine bakıldığında tam bir istikrar abidesi olduğu anlaşılıyor. Yaşı genç , fiziği yerinde , bonservisi elinde , Brezilyalı oluşu RC yi yani bizi seçme sebebi olabilir. Başkan bize Douglas Franco'yu getir...

WEZ Format +2. Şuan Saat: 02:44.