SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   SivasSpor (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Sivas’ın MARKA’sı oldu (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=36808)

Morten58 17.08.2013 21:17

Sivas’ın MARKA’sı oldu

Günlerce yazdık-çizdik! Özellikle İstanbul’da çok sayıda Sivaslı büyük firmaların olduğunu,bunlarında şehrin en önemli değeri Sivasspor’a sponsor olup destek vermeleri gerektiğini söyledik.

Sadece yazılı ve görsel basında değil, sosyal medyada da bu konuda çağrılar yapıldı.

Hatta,Kale kilit ve Pelit pastaneleri gibi Türkiye çapında isim yapmış kuruluşlara özellikle “ Memleketinin takımına sahip çık” çağrıları yapıldı.

Şu ana kadar bu firmalardan ve diğer Sivas patentlilerden henüz bir cevap gelmedi.(En azından bu yazıyı yazdığım saate kadar)

Biz,Sivasspor için Merkezi İstanbul’da olan Sivaslı büyük bir firmadan ana sponsorluk beklerken,cevap Sivas merkezden yani Marka Alışveriş merkezlerinden geldi.

Yani Sivasspor 2013-2014 futbol sezonuna göğsünde “Marka” yazan formalarla çıkacak.

Aslında Marka Sivasspor’a yıllardır sponsor oluyordu,ama ilk kez Ana sponsor oldu.

Aslında Sivasspor Marka ile ana sponsorluk anlaşmasını Ramazan bitmeden yaptı,fakat yukarıda bahsettiğim firmalardan cevap gelir diye beklendi,gelmeyince resmi anlaşma yapıldı.

Şuda anlaşılmasın sakın,” O zaman Marka fazla para vermedi, mecburiyetten anlaşıldı” Yok böyle bir şey.

Marka’nın Sivasspor’a yıllık sponsor anlaşması karşılığında verdiği rakamı biliyorum,ama buradan rakamı telaffuz etmem doğru olmaz,sadece şunu söyleyim, Kale Kilit veya bu ayarda bir firmada sponsor olsaydı ancak bu parayı verirdi.

Marka AVM’nin Sivasspor’a verdiği para çok ciddi bir para. Sivasspor gibi Anadolu takımlarının derdine derman olacak büyüklükte..

[B]TEŞEKKÜRLER MARKA
[/B]
Sivasspor’un yeni sezonda Ana sponsor olarak Marka ile anlaştığını öğrenen çok sayıda Sivaslı, sosyal medya aracılığıyla Marka’ya teşekkür etti.

Ha şunuda hemen söyleyim,bir yandan Ana sponsora teşekkür ederken,diğer yandan da,yeni çıkan formaların dizaynına çok fazla tepki var,bunuda belirtmeliyim.

Bir Sivaslı olarak bende Marka AVM’ye özelliklede Yönetim Kurulu Başkanı Halis Kaplan’a teşekkür ediyorum. Sivaslı’dan kazandığının bir bölümünü , Sivaslı’nın gözbebeği Sivasspor’a veren Marka’ya bu tavrının,Sivas’daki diğer benzer AVM’lerede örnek olmasını temenni ediyorum.

Hürdoğan

5sekız 17.08.2013 21:26

Cevap: Şimdi Sivas’ın MARKA’sı oldu

[COLOR="Red"]Editörün Notu : Büyük harflerle yazılan yorumlar silinmektedir. Lütfen sizde küçük harfler kullanınız[/COLOR]

yigido yakup 17.08.2013 21:39

Sivas in Marka si olmanin farkini gösterdi tesekkür ediyoruz.

Sivas a gittigimde kesinlikle bütün alisverisimi marka dan yapagim

cemahmety 17.08.2013 22:09

Bence Sivas'ta yaşayan bütün Yiğidolar alışverişleriyle Marka'ya destek olmalı. Aynen yıllardır Markanın Sivassporumuza destek olduğu gibi destek olmalı

u2sivasspor 17.08.2013 22:25

[B]Halis Beye ve tabiki İsmail amcaya çok teşekkür ediyoruz bizi yalnız bırakmadılar her sene ilbeyli şenliklerine de sponsor oluyorlar milleyetçilik böyle olur memleketine sahip çıkarak[/B]

frankfurt"sivas 17.08.2013 22:40

Ahh memlekete varsam markanın onunde yatsam helal olsun memleket hastetı cekıyordum sımdı de markadan alisverıs hasretı cekecem seneye ınsALLAH

58MySouL 17.08.2013 22:54

[B]Bende bir elbeyli olarak MARKA ya sonsuz teşekkürler.Zaten tüm şenliklerimizede MARKA destek oluyor.Ve MARKA sahip cıkıyor.Ben zaten MARKA dan ALIYORUM tüm ihtiyaçlarımı.Başka yerden alişveriş yapmıyorum.Yapmamda.SİVASSPOR umuzun göğsünde MARKA yazması ayrıca beni gururlandirdi..İnşallah türkiye çapında bir alişveriş firması olucak MARKA.[/B]

etlidöktürek 17.08.2013 22:56

Sivasın tek MARKA sı SİVASSPORDUR...

Marka kendisinden beklenen hareketi göstermiştir teşekkür ederiz..
Benim bir önerim olacak: Marka marketlerde Sivasspor ürünlerinin satıldığı bir bölüm olsun..komik gelebilir sizlere ama yeterince satış yapılacağını düşünüyorum, prosödür kısmını bilemiyorum nasıl olur? en azından Tokat ve ilçeler ve çevre bir kaç il bundan faydalanır:) Reklamın iyisi kötüsü olmazzz

58MySouL 17.08.2013 22:56

[COLOR="Red"]Editörün Notu : Büyük harflerle yazılan yorumlar silinmektedir. Lütfen sizde küçük harfler kullanınız[/COLOR]

sivaslıadem 17.08.2013 22:58

marka böyle bir anlaşma yaptıysa öncü bunun altında kalmaz
O da sırt veya kolda bulunan yerlere sponsor olmaya çalışır

Ayrıca bir noktaya daha değinmek istiyorum merkezi sivastan çıkan bir firma bu kadar güçlenmişse şehir ekonomisinin gelişmesi adına çok önemli bir durum
Insaallah Marka gibi isimler artar ve kazanan sivas ekonomisi ve sivasspor olur

WEZ Format +2. Şuan Saat: 05:05.