SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Tebrikler - Tepkiler (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=36846)

Rallim58 25.08.2013 23:36

Tebrikler - Tepkiler

[B][IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=40485&token=90810[/IMG]

Tebrikler yiğidoya, tepkiler sorumsuz sorumlulara…

2013-2014 futbol sezonun ilk iç saha karşılaşmasında, Torku Konyasporu fedakar taraftarımızın da desteği ile 2-0 gibi net skorla yenerek, 3 puanı alan taraf olduk. Hepimiz son derece sevinçle ayrıldık. 15.000 seyirci kapasiteli 4 Eylül stadyumunun tamamına yakınını dolduran, tüm yiğidoların tamamını tebrikle, teşekkür ediyorum.

Taraftarlara olan tebrikleri, stadyum yönetiminden sorumlu Sivasspor Kulüp Yöneticisi için asla söyleyemeyiz. Hatta tepki gösteriyoruz. Müsabakalar başlamadan kombineyi grup arkadaşları ile beraber aldık. Ancak hala aynı problemleri yaşamaya bizler, yaşatmaya da yönetim olarak sizler mecbur musunuz?

Çok mu zor ?
Maratonun en üst geçiş bölgesinin boş tutulması ( ki burada bulunanların tamamına yakınının biletsiz içeri alındığını bizzat güvenlik görevlisi söylemiştir). Ayakta bulunan bu kişiler yüzünden, geçiş yapılması mümkün olmadığı için, bugünden başlayan kavgaların ileride daha vahim boyutlara ulaşabileceğini sezonun başından iletmek, uyarmak, dikkat çekmek isterim.

Çok mu zor?
Müsabaka sona erdikten sonra, stad kompleksinin tahliye kapısının tamamının açılması.

Allah aşkına ilgi gösterin…
Gereğini yerine getirin…
Varsa, görevlisini ikaz edin yoksa görevli atayın…

Çözüm üretmez iseniz, takip eden karşılaşmalarda, bugün ki taraftar kitlesini bir daha zor görürüz. Yazık olur.[/B]

[B]Tebrikler yiğidoya, tepkiler sorumsuz sorumlulara…[/B]

Rallim58 26.08.2013 00:36

Cevap: Tebrikler - Tepkiler

[url]http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=33650&highlight=stadyumda+g%FCvenlik+rezaleti[/url]

[B]Yaklaşık 1.5 yıl önceden de konu tartışılmış idi. Hatta talimatlara aykırılıktan kulübe ceza dahi gelmişti. Bir arpa boy yol alınmamışsa, çok basit bir problem dahi çözülemiyorsa, üzülmemek elde değil.

Maratonda, Özel güvenlik görevlisi her blok başlarında var. Blokların merdiven başındaki güvenlik görevlileri; Ayakta duran vatandaşı ikaz etse, itiraz edenin biletini kontrol etse, çoğu kapı dışarı edilir, çünkü elinde bilet yok.

Bu çok basit uygulamanın yapılabilmesi için kim talimat verecek, kim yapabilecek, işte o babayiğit aranıyor sanırım.

Gereği yerine getirilemez, taraftarın talebi göz ardı edilir, taraftar küstürülürse, yazık olur.[/B]

SenSetik 26.08.2013 01:51

Bu şikayet bizzat başkana iletilse bile bir çözüm bulunmaz daha doğrusu çözüm arayan birisi bulunmaz...

[B]Sonrada çıkar; "millet neden kombine almıyor?, maça gelmiyor?"
[/B]
diye serzenişte bulunurlar...

eyuphulagu 26.08.2013 01:53

Bugün ben de stattaydım;stat hınca hınç doluydu..Büyük maçlar harih uzun zamandır böyle seyirci görmedim..Futbol vasattı ama seyirci takımını elinden geldiğince 90 dak. destekledi..Darısı diğer maçların başına diyorum..

Tuncay 26.08.2013 01:59

Taraftarlarimizi cani gonulden kutluyorum. Umit ederim ic-dis tum maclarda taraftar sayimiz hep boyle olur.

[B]Taraftar görevini yapıyor,yönetimde sorunu çözer inşallah.[/B]

Rallim58 26.08.2013 07:35

[QUOTE=SenSetik;873336]bu şikayet bizzat başkana iletilse bile bir çözüm bulunmaz daha doğrusu çözüm arayan birisi bulunmaz...sonrada çıkar millet neden kombine almıyor, maça gelmiyor diye serzenişte bulunurlar...[/QUOTE]

[B]Hocam, C Blokta en üst sıradan kombine alan arkadaşın ifadesini aynen aktarıyorum;

"..... ağbi, sezonu başım belaya girmeden, burada birinin canına kıymadan sezonu bitirirsem benden iyisi yok"

Bunları söyleyen cahil birisi de değil. Bu sözleri sarfederken gözleri dışarı fırlayacak gibiydi. Ve şikayetini sıralıyor..

-Biz enayi miyiz? sezon başında oynanmamış maçların parasını dahi verip kombine alıyoruz. Adamlar üzerimize çıkarak bedavadan maç izliyorlar...
-Ayakta duruyor, çekirdek yiyor, üzerimize atıyor..
-Sigara içiyor dumanıyla boğuyor...
-Devre arası ihtiyaç gidermek için lavaboya gideceğiz yol tamamen kapalı...
-En üstten aldık ki, kimseyi rahatsız etmeden yerimize geçip oturalım diye ama yerimize dahi oturamıyoruz. En üst geçiş koridoru tıklım tıklım biletsiz dolu.

Yönetimin acilen çözümü basit (görevliler tarafından bilet kontrolü, ile bilette yazılı bulunan yerlerine oturmasını sağlamak, bileti olmayanları kapı dışarı etmek) bu uygulamayı acilen başlatması lazım diye düşünüyorum.[/B]

myyiğido58 26.08.2013 08:59

[B]Aynen öyle hem girmek sorun hemde çıkmak[/B]

dede58 26.08.2013 09:06

[QUOTE=eyuphulagu;873337]Bugün ben de stattaydım;stat hınca hınç doluydu..Büyük maçlar harih uzun zamandır böyle seyirci görmedim..Futbol vasattı ama seyirci takımını elinden geldiğince 90 dak. destekledi..Darısı diğer maçların başına diyorum..[/QUOTE]

Futbolumuz vasat mıydı? Takımımız mükemmel ötesiydi. 90 dakika hiç durmadılar sürekli pres yaptılar. Rakibi sürekli hataya sürüklediler. Başarılı da oldular. Bizim takımımız mükemmel öteseydi. Birbirlerinin açıklarını kapadılar. Bu takım çok can yakacak çok can. Bence dikkatli izlemeliydiniz maçı. Doğru açıdan

ankastre 26.08.2013 10:55

aynı şikayeti kombinesini aldığım benim yiğende söylüyor.ben ildışındayım bilmiyom ama eğer kombineli gardaşlarıma cefakar fedakar gardaşlarımın bu problemi varsa [B]mecnun başgan çözer[/B] diyorum.başganın bu konudan haberi yokturdur.duyarsa halleder.

Kokomo 26.08.2013 11:38

2 TEMEL sorun var gördüğüm kadarı ile ;

1) Özel Güvenlik görevini YAPMIYOR !

2) Stada girişte TEK BİLET ile 2 Kişi stada alınıyor !

Bu 2 sorunu burayı okuyan yöneticilerimiz çözmeli.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 04:40.