SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Futbolcular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Sabrımız taşıyor Borjan! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=36946)

Sivasli010 15.09.2013 23:26

Sabrımız taşıyor Borjan!

Yeter artik Borjan kendiside biliyior performansi kotu oldunu eger Sivassporu seviyiorsa bence kendine gellene kadar kalecilik yapmasin hatallarin ustune hatalar, insan her hafta ayni hatayi yaparmi ya??? soruyorum size

helbette seveni vardir insan olarak mukemmel birisi ama kaleci olarak SIFIR

Ugur kavuk ve dogudan kurtulduk derken milan borjan cikti bunu yaw bence acilen yeni kalicimiz lazim boyle zor ilk 5e oynariz.

schahin 15.09.2013 23:29

Cevap: Sabrimiz tasti Borjan!

evet bence kale korcana devredilmeli

fark58 16.09.2013 00:26

Tek pozison haricinde Borjan'ın kötü oynadığını düşünmüyorum. Bu kadar kötü olduğunu düşünenler Cech, Julio Cesar ya da Muslera gibi kalecilerle kıyas yapıyorlar galiba. Korcan'a gelince Kesinlikle Borjan'dan daha iyi bir kaleci değil.

sivasfutbol 16.09.2013 00:34

Kaleci Borjan iyi bir kaleci ancak şu an sıkıntıları var ne olduğunu ben çözemedim sanırım biraz özgüven eksikliği var. Bir futbolcu kaybetmeye değmez. 1-2 hafta daha tahammül edilebilir. Maçın ikinci yarısı özgüven kazandı. Carlos, Borjan'ı heyecanlandırmış olabilir biraz sabır.

Sivasli010 16.09.2013 01:07

[QUOTE=fark58;876679]Tek pozison haricinde Borjan'ın kötü oynadığını düşünmüyorum. Bu kadar kötü olduğunu düşünenler Cech, Julio Cesar ya da Muslera gibi kalecilerle kıyas yapıyorlar galiba. Korcan'a gelince Kesinlikle Borjan'dan daha iyi bir kaleci değil. [/QUOTE]

Kardes birde bizim kalecimizi eskisehir,bursaspor, ibb, genclerbirligi,kayserispor bir kiyasla sonra yorum yap

cenk5821 16.09.2013 01:19

Borjan'nın yan toplar dışında bir zaafı yok yaptığı tek hata bu kaleci olarak sıfır diyemezsin bizde izliyoruz maçların hepsini ama Borjan'nın tek sıfır olduğu yan yan toplar teknik heyet bunları görüyordur bunlara yönelmeleri gerekiyor. Korcan'ında denenmesi fena olmaz ki çok amatör oynayacağı zaten düşünülemez ama Djebbour gelince kim kızağa çekilecek hep birlikte göreceğiz.

quezzap 16.09.2013 01:29

[QUOTE=Sivasli010;876681]Kardes birde bizim kalecimizi eskisehir,bursaspor, ibb, genclerbirligi,kayserispor bir kiyasla sonra yorum yap[/QUOTE]
eskişehirin kalecisi bugun 3 yedi ve agzı acık bakıodu topa onlarınkı bızımkınden fena cıktı:)

DoomsDay58 16.09.2013 01:36

çok kötü kaleci değil ama yan toplarda aynı hataları yapmamalı artık. onlar da olmasa kesinlikle başarılı olacağına inanıyorum

Sivasli010 16.09.2013 01:45

[QUOTE=quezzap;876684]eskişehirin kalecisi bugun 3 yedi ve agzı acık bakıodu topa onlarınkı bızımkınden fena cıktı:)[/QUOTE]

Tabi kardes adamin karsisinda kayseri yoktu SIVASSPOR vardi ama 3 goldada hicbir kaleci kurtaricani sanmiyiorum

34MUAMMER58 16.09.2013 01:52

[b]öncelikle borjanın çok kötü kaleci olduğuna inanmıyanlardanım, eğer sivasspor şuan süper ligdeyse borjanın çok büyük payı var bunu kimse inkar edemez, geçen sezon kazandırdığı puanlar olmasa çoktan pttyi boylardık ,eskişehir maçıyla degerlendirecek olursak ilk golde yapacağı birşey yoktu,2.goldede herzeman olduğu gibi boşa çıktı fakat geriden yellenip kafaya çıkan oyuncu eliyle hem yüzünü kapatıyor hemde kaleciyi bozuyor öyle kontrolsüz kafaya çıkmak yok futbolda ,kurtardığı 2 net pozisyonda var ,genel olarak bakacak olursak geçenseneden performansı düşmüş yine bazen dandik goller yiyordu, kaleci kumaşı olarak iyi kaleci fakat yediğimiz gollere bakarsak hep yan top durantop,bu hatalarını düzeltirse tam kaleci olur ,türk olsaydı iyi olurdu,enazından grosecki ve rafikten biri sahada olurdu ben okadar suçlu olduğuna inanmıyorum sadece şu yan top zaafiyetini gidersin yeter buda kaleci hocalarının işi [/b]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 07:22.