SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Carlos'la Devam Edeceğiz (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37895)

SivasSpor.Com 12.05.2014 12:29

Carlos'la Devam Edeceğiz

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=44113&token=80926[/IMG]

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Akhisar Belediyespor'u yenerek Avrupa kupalarına katılmayı garantilemenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti, "Yolumuza Roberto Carlos'la devam edeceğiz" dedi.

Takımını çalıştıran Roberto Carlos'tan memnun olduklarını ve yola devam etmek istediklerini belirten Başkan Otyakmaz, şöyle devam etti:

"Onunla 2 yıllık sözleşmemiz var. İlk yılında Avrupa kupalarını garantileyerek başarılı bir sezon geçirdi. Zaten kariyeri boyunca büyük başarılar elde etmişti, teknik direktörlük hayatına da başarıyla başlamış oldu. Transfer tekliflerinin olması da gayet normal. Buna öncelikle kendisi karar vermeli. Şimdiye kadarki söylemleri Sivasspor'da mutlu olduğu ve daha yapacağı işler olacağı yönünde. Şimdiden birlikte önümüzdeki yılın planlarını yapmaktayız. Zaten başarıya dayalı bir sözleşme vardı aramızda. Dolayısıyla ücret konusunda da anlaşamayacağımız bir şey yok. Başarılı olduğu sürece katlamalı olarak ücreti de otomatik olarak artmakta. Aramızda problem olması söz konusu değil, yeter ki başarılı olsun. Takımı taraftarımızın görmek istediği yere taşısın."dedi.

58Sivaslilar 12.05.2014 12:48

Cevap: Carlos'la Devam Edeceğiz

Carlos'la Devam Edeceğiz hadi hayirlisi olsun karlos yigidoyu sapiyon yapmadan gitmeyecek zaten sözde vermisti gelecek sezon dahada basarili olacagindan eminim

yerliturkuaz 12.05.2014 13:50

[B]Yeni dönem teknikadamların ben hepsinden umutluyum. Bakın İspamya'da Simone neler başarıyor. Hocamızla beş senelik uzun vadeli bir anlaşma yapmalıyız. Sivasspor'un yeniden yapılanması ve gelecek adına daha da umutla bakmak için mutlaka hocamızla uzun yıllar çalışmalıyız. Unutmayalım ki başarının yolu istikrardan geçer....[/B]

burak58as553 12.05.2014 14:09

[B]Açıkçası seneye başarılı olursa takımda tutmak çok zor olur.

Çünkü adamın adı ROBERTO CARLOS.

Neyse bize 2 sene başarı yaşatsın daha sonra kendi hedeflediği Real Madrid gibi takımlara da antrenörlük yapar umarım...[/B]

B.DUMANLI 12.05.2014 16:16

Roberto Carlos´un ligin ilk yili olan Avrupa hayali gerceklesti.Sivasspor Karabük maci nasil sona ererse ersin Sivasspor Avrupa´da.Bu hafta oynayacaklari Karabük macinin iki yönden önemini herkes biliyor.Söylemeye ve tekrara gerek yok.

Carlos bu yil antrenörlügünün ilk yilinda bazi seyleri görme firsati buldu.Nerde iyi yapti hatalari ne idi hepsini gördü.Bir sezonda bir hayli birikime ulasti.
Bu sebeptendirki Carlos önümüzdeki sezon bir patlama yapabilir.Artik Türk futbolunu cok daha iyi taniyor bu onun icin bir avantaj.Her nekadar bir zamanlar Türkiye´de top kosturmus olsa bile teknik direktör olarak oyunu disaridan görmesi onun icin bir birikimdir.Türk futbolcusunu taniyor artik.Ülkemizdeki yabanci futbolcularida gördü bu lig onun yabanci ligi degil artik.
Seneye daha basarili olacak buna inaniyorum.Cünki isini severek yapiyor.Bu yil yedek kadrosu kisitli oldugundan fazla oyuncu degistiremedi,oyunun gidisatini degistirmemek icin.Fakat yönetim bu isle yakinen ilgilenir ve yedek kulubesini zenginlestirebilirse,Carlos´ta derin bir nefes alacak...

SivasliMuhammed 12.05.2014 22:12

Carlos sivassporda ilk kez antrenör oldu ve ilk kez oldugu icin biraz riskliydi bizim icin ama biz carlosa inandik ve basardi simdi öbür takimlar basariyi gördü ve carlosu istiyorlar.ben carlos olsam sivasta kalirdim cünki ilk kez antrenör olurken sivas inandi iyi olacagina öbür takimlar degil bunu bi düsünsün carlos

58 Amsterdam 58 13.05.2014 10:13

Yigidolar insAllah bizi sampiyon yapar seneye.
Bunun icin simdiki iyi oyuncularimiz elimizde kalmasi lazim, mesela Atif, Utaka, Aydin, Burhan, Cicinho, Da Costa ve Ziya.
Bunlarin ustune 5 tane iyi transfer sart: Kaleci, Forvet, Orta Saha, Defans.
Ozaman sampiyonluk icin bir aday kadromuz olur insAllah.
Birde sozlesme uzatir ve sampiyonluktan sonra gitse bile bize katki saglir.
Benim umidim ve hayalim boyle :)

ihtiyar yiğido 13.05.2014 13:26

[B][I]Takımın iskeletini bozmadan iyi transferler yaparsak Carlos hoca ile şampıyonluğa oynayabiliriz, çunkü macnun başkanı transfer hususunda biraz daha istekli gördüm.[/I][/B]

astaravisa 13.05.2014 15:42

Carlos a sabredersek ligi sallarız.

kaplanlı 13.05.2014 16:09

seneye şampiyonluğa oynarız.carlos la yola devam.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 17:24.