SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Elmander Sivas'a Mı ? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37964)

SivasSpor.Com 28.05.2014 09:37

Elmander Sivas'a Mı ?

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=44222&token=68153[/IMG]

Geride kalan sezonun flaş takımı Sivasspor’un forvete takviye yapacağı biliniyor. Menajerler de nerdeyse her gün Yiğidolar’ın kapısını çalıyor. Kırmızı-Beyazlılar’a son önerilen ismin sezonu Norwich City’de kiralık olarak geçiren ve Galatasaray’la sözleşmesi sona eren Johan Elmander olduğu öğrenildi. Ancak Sivasspor’da şu anda gündem transfer değil, UEFA’nın açtığı soruşturma. 2 Haziran’da savunmasını verecek olan Sivasspor’da yönetimin şimdilik tüm transfer görüşmelerini askıya aldığı bildirildi.

Öte yandan Sivasspor, 3 sezondur kadrosunda yer alan Çek defans oyuncusu Navratil ve bu sezon devre arasında transfer edilen Brezilyalı forvet oyuncusu Pedro Oldoni ile yolların ayrıldığını açıkladı.

Fanatik

sawyer5892 28.05.2014 09:42

Cevap: Elmander Sivas'a Mı ?

karakteri duzgun standardi olan bir oyuncu ancak son donem performansina bakmsk gerekir

B.DUMANLI 28.05.2014 09:46

Bunlarin hepsi Nisan sakasi gibi birsey, 34 yasini tamamlamis bir oyuncuyu Sivasspor´a forvet olarak alirsak ve bu oyuncuda kosarak gelirse bilinki futbol hayatinin son günlerinde ne kaptiysam kardir zihniyetiyle geliyordur.

Bu zihniyetde olan kisiden 90 dakika boyunca perfonmans ve kondisyon beklemek saflik olur.Bu yasda insanlarin adlarinin kulübümüzle anilmasi hic hos degil...

burak58as553 28.05.2014 09:57

[B]Tipik Türk medyası..[/B]

58YIGIDO58 28.05.2014 10:15

Istemiyorum ben elmanderi
daha genc dinamik oyunculara ihtiyacimiz var
bu nerdeyse emekli olacak
yani bize yaramaz

batur0658 28.05.2014 10:23

her dönem sivassporumuz için bu gibi yaşları büyük olan ve süper ligde tecrübeli oyuncuları öne sürüyorlar .bunun gibi bir haber olması muhtemeldir.elmandere gelecek olursak kalitesini kanıtlamış bir oyuncudur futbolculuğuna ve futbol ahlakına kimsenin bir şey söyleyeceğini düşünmüyorum.tek sıkıntı sivassporunda yaş ortalamasını düşünecek olursak futbolcunun yaşıdır...

58 Amsterdam 58 28.05.2014 11:56

Haber Fanatik'den oldugu icin pek fazla inanmayin arkadaslar.
Eger ki dogruysa Elmander gelsin derim cunku hem cok iyi forvet hem cok duzgun karakterli insan.

ihtiyar yiğido 28.05.2014 12:58

[B][I]"Sütden ağzı yanan yoğurdu ufleyerek yermiş" derler, transfer olmadan bu gibi dedikodulara inanmam kim ne yazarsa yazsın.[/I][/B]

34MUAMMER58 28.05.2014 15:20

[b]oldu olacak r. carlosuda hem sol bek hem hoca olarak oynatalım,elmanderin futbolculuğuna adamlığına lafım yok ,ancak sivasspora zıpkın gibi genç dinamik oyuncular lazım ,ben bu söylentilere kulak asmıyorum ,nezamanki imzalar atılır ozaman inanırım,ancak transferde adı geçen oyunculara baktığımızda bu sene çok büyük sıkıntılar yaşayacağımızı ,avrupadada nal toplayacağımızı ön görüyorum ,umarım yanılırım,kayseri geçen sezon 5.ydi ,üstünede okadar futbolcu aldı sonuç küme düştü bunu yönetim ve hoca iyice akıllarına soksunlar ,elmanderle melmanderle olacak iş değil bu işler [/b]

PETKOVİC 28.05.2014 15:26

[QUOTE=B.DUMANLI;910854]Bunlarin hepsi Nisan sakasi gibi birsey, 34 yasini tamamlamis bir oyuncuyu Sivasspor´a forvet olarak alirsak ve bu oyuncuda kosarak gelirse bilinki futbol hayatinin son günlerinde ne kaptiysam kardir zihniyetiyle geliyordur.

Bu zihniyetde olan kisiden 90 dakika boyunca perfonmans ve kondisyon beklemek saflik olur.Bu yasda insanlarin adlarinin kulübümüzle anilmasi hic hos degil...[/QUOTE]

adam kendine iyi baktıktan sonra sıkıntı yok del piero futbolu bırakana kadar müthiş oynadı. kaldı ki dibimizdeki roberto carlosun o yaşında nasıl oynadığını hepimiz biliyoruz

WEZ Format +2. Şuan Saat: 07:04.