SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Teknik Direktör (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Sergen Yalçın Hangi Takıma Gidecek? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38545)

50sekiz 17.12.2014 16:40

Sergen Yalçın Hangi Takıma Gidecek?

[img]http://www.adamspor.com/images/haberler/sergen_yalcin_hangi_takima_gidecek_h95937.jpg[/img]

Kurucumuz Levent Ümit Erol kendine has bir özel habere daha imza atıyor...

Lige kötü başlayan ve üst üste aldığı kötü sonuçlarla Camiasını üzen, Sivasspor'da Sergen Yalçın sesleri yükseliyor.

Sivasspor'da Roberto Carlos'un ayrılma durumunda ilk tercih Türk futbolunun efsane ismi Sergen Yalçın olacak. Sahanın içinde olmayı ekranlarda olmaktan daha çok tercih eden başarılı teknik adam Sergen Yalçın, yakın dönem içinde bu isteğini gerçekleştirecek. Geçtiğimiz sezon çok zor durumdaki Gaziantepspor'da gösterdiği müthiş performansla takımı ligde tutan Yalçın kurucumuz Levent Ümit Erol'un iddiasına göre Sivasspor'un yeni teknik direktörü olacak.

Sonucunu hep birlikte göreceğiz...

*ADAMSPOR ÖZEL HABER / Levent Ümit Erol

astaravisa 17.12.2014 16:42

Cevap: Sergen Yalçın Hangi Takıma Gidecek?

Sergen bize gelmez. kendini riske atmaz

50sekiz 17.12.2014 16:45

[QUOTE=astaravisa;928236]Sergen bize gelmez. kendini riske atmaz[/QUOTE]

Bence gelir. Sezon basi Carlos krizi haberleri ciktiginda da adi geciyordu.
Eger gelirse dogru tercih olacagini sanmiyorum.
Sergen, Carlos'un yerli versiyonu yani büyük futbolcu ama teknik direktörlük tecrübesi yok denecek kadar az. Her ikisinin de özelligi Pro lisanslarinin olmamasi.
Ya tutarsa secimi olur. Tutabilir de tutmayabilir de.

sebasteia 17.12.2014 16:48

büyük bir heyecanla inşallah diyorum. mümkünse bu akşam ;)

35gürün58 17.12.2014 17:00

Carlos Sergen için feda edilemez, Sergen gittiği takımlarda uzun süre kalmayan, dikiş tutturamayan olmadık zamanlarda ekstre taleplerde bulunan bir adam.

Kadro kalitesinin düşüklüğü nedeniyle bizler Carlos'a yükleniyoruz , herkes şu oynasa bu oynasa diye tüm isimleri sırayla saydı peki ben soruyorum oynamayan şans verilmeyen oyuncu kaldı mı ? oynasa denilen oyunculardan ne randıman alındı . kocamamn bir hiç.

Yönetimin işe yaramaz transfer politikalarından dolayı Carlos günah keçisi yapıldı, yönetim iyi futbolcu almak istedi de Carlos'mu hayır dedi.

atabey58 17.12.2014 17:09

bu carlos a acıyorum ben ne alaka denilecek ama sen ki büyük bir efsanesin ne işin varda sivasta o karızmayı sıfırlıyorsun. baktın adam gibi transfer yapmıyor yönetim sana tepkini koyup ayrılsana sana takım mı yoktu ilginç bir insanmış bu carlos, ama artık o karızmayı mahvetti sivassporda inşallah en kısa zamanda o karızmasını tekrar sivasta toplar

sivaslıadem 17.12.2014 17:32

[QUOTE=astaravisa;928236]Sergen bize gelmez. kendini riske atmaz[/QUOTE]
sergen antepe gittiğinde antepin durumu bizden daha kötüydü ve ekonomik olarak da çok kötü durumdaydı
bizim avantajımız borcumuzun olmaması !!

DoomsDay58 17.12.2014 17:35

TRT'deki sıcak koltuğu bırakıp gelme ihtimali bana düşük geliyor ama orada aldığından daha iyi para teklif edilirse neden gelmesin. Bekleyip görelim eğer bir teknik adam değişikliğine gidilecekse daha fazla geç kalınmamalı.

karamik 17.12.2014 17:46

Sergen TRT ye sözleşmesi Gereği eğer takım bulursa ayrılabilir maddesi koydurdu.Ayrıca Sergen gelmez diyen Arkadaşlara sözüm ya Sergen kim oluyordu gelmeme gibi bir lükse giriyor Sivasspor istesin bu akşam uçağına atlar gelir hatta para bile sormaz farkındaysanız her hafta programda sürekli sivasspor Açıyorlar konuyu ya siz Sivasspor'u ne sanıyorsunuz arkadaşlar ligin en iyi şartlar sunan takımlarından birisi.

Ferhat06 17.12.2014 18:05

Sergen kim yahu!Carlos'un adamlığı yeter adamlığı.Karaktersiz biri olsaydı şimdiye elli defa kaçmıştı.Ertuğrul Sağlam kötü bir hoca mı bizden 2 puan fazlası var ve Eskişehir takımı çok iyi bir ekip.Bazen hayatta böyle kısmetsizlikler oluyor, iyi bir golcümüz olsaydı herşey çok farklı olabilirdi.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 05:37.