SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Sivasspor'a ne oldu? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38587)

SivasSpor.Com 26.12.2014 07:10

Sivasspor'a ne oldu?

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=44931&token=113502[/IMG]

Geçen yıl unutulmaz bir performansa imza attılar. Takım ligi beşinci sırada bitirmesine rağmen göze hoş gelen hücum karakteriyle hemen her hafta fark yaratmıştı.

Cicinho sadece asist kralı olmamış, takımın atak karakterinin sembolü olarak isim yapmıştı. Hatta tüm şampiyon olmuş takımların kadrosunda görmek istediği, imrenilen adamdı. Milyon dolarlık ayakların içinde Atıf gol kralıydı. Takımın iskeleti oturmuş, tüm mevkilerin oyuna katkısı bakımından Sivasspor örnek bir takıma dönüşmüştü.

Roberto Carlos teknik adamlık kariyerinde büyük bir adım atmıştı. Geldiğimiz noktada bugün Carlos yok! Takım ligin dibinde. Kadroda büyük bir değişim olmadı. Hatta gelenlerle gidenler dengesine dikkatle bakınca göz ardı bile edebilirsiniz. Peki ne oldu?

Ligin bu kadar iyi hücum iştahı olan takımı geçen sezona göre en büyük düşüşü yaşayan takıma dönüştü. Cevabını bulmak kolay değil! Bazen kadrolar fena halde yorulabiliyor. Motivasyon zor zanaat!

Muhtemelen Carlos başta olmak üzere takım, psikolojik yorgunluğa teslim oldu. İyi oynayıp kaybettikleri maçlar yok mu? Tabii ki var. Genel görüntüyü değişteremediler. Sivas’ta ne olduğunu Sergen Yalçın günlerindeki duruma göre ancak analiz edebiliriz. [B]Ne var ki Carlos’un gidişi caddenin en işlek yerindeki sevilen dükkânların kapanması gibi bir eksiklik yaratmadı değil![/B]

Okay Karacan / Zaman

tykinik58 26.12.2014 07:20

Cevap: Sivasspor'a ne oldu?

Ne olacak yönetimin ve futbolcuların istediği oldu.

Yönetim ve futbolcular elbirliği ve ağız birliği ile CARLOS'un gitmesi için uğraştılar ve başarılı da oldular. Yoksa Carlos gittikten hemen sonra kondisyon mu tuttu bu futbolcular, moral mi buldular? (Pardon evet moral buldular istedikleri oldu, Carlos gitti ya hepsi moral yüklendiler G.Antep B.B. maçında o moral ile aslanlar gibi oynadılar.)

Bence olan bu yoksa aynı takım aynı kadro aynı yönetim değişen ne?????

68yasar58 26.12.2014 07:41

Yönetimin beklemediği başarının gelmesinin vermiş olduğu rehavetin sonucu
olan bu.

Kokomo 26.12.2014 07:48

-Kötü Fikstür (Her zaman söylerim, çok önemlidir)

-Motivasyon Kaybı & Kendimize aşırı güvenme

-Özellikle iç sahadaki inanılmaz G.Antep & Ç.Rize maçları

-Hakem hataları

-R.Carlos'un pasif & yetersiz kalması

agumus_58 26.12.2014 08:03

bir şeyi çok merak ediyorum ve henüz cevabı bulunmuş değil. hemen her konunun altında farklı kişiler tarafından yazılmış şu yoruma rastlıyoruz: "Oyuncular Carlos'u istemedi o yüzden oynamadı ve istedikleri oldu."
peki ne oldu da bu oyuncular carlos'a bu kadar cephe aldı ve istememezlik yaptılar? işte bunun cevabını çok merak ediyorum.
artık yeni bir sayfa açtık belki bunları konuşmak da gereksiz ama insan merak ediyor. ne oldu? geçen seneden bu yana ne değişti?

B.Demirci 26.12.2014 08:21

Lig 5. liğine inanılmaz performans diyen arkadaşlar lig 2.liğini 3.lüğünü unutmuşlar. Yahu bir zamanlar 2. lig topçularıyla şampiyonluğa oynuyorduk ne oldu da şimdi lig 5.liği inanılmaz performans oldu. Bana göre R.Carlos aman aman bir performans ortaya koymamıştır. Acemiliğini Sivas'ta çıkardı gitti.

shang 26.12.2014 09:34

sezon başı transferleri ve kampın yeterince verimli olmaması hatta hiç verimli olmaması ve hediye edilen puanlar antep rize akhisar erciyes eskişehir şu anda 22 puanımız vardı ve herşey yolundaydı.Olanla ölene çare yok inş bundan sonraki yeni dönem takımımız adına hayırlı olur .

58YIGIDO58 26.12.2014 12:09

Aydin gitti diye boyle oldu diyorum neden mi ?

Aydin yoksa ziya ve Aatif cok etkisiz ve aydin yoksa utakada etkisiz iste sorun da zaten bu sol bölgede var.
sag bölgede burhan cicinho orasi hala takir takir isliyor.
ama sol bölge Aydinin gitmesiyle tamamen düstü.

birdaha diyorum Aydin yoksa ziya, aatif ve utakada yok demektir.

czacı 26.12.2014 12:17

[QUOTE=tykinik58;929989]Ne olacak yönetimin ve futbolcuların istediği oldu.

Yönetim ve futbolcular elbirliği ve ağız birliği ile CARLOS'un gitmesi için uğraştılar ve başarılı da oldular. Yoksa Carlos gittikten hemen sonra kondisyon mu tuttu bu futbolcular, moral mi buldular? (Pardon evet moral buldular istedikleri oldu, Carlos gitti ya hepsi moral yüklendiler G.Antep B.B. maçında o moral ile aslanlar gibi oynadılar.)

Bence olan bu yoksa aynı takım aynı kadro aynı yönetim değişen ne?????[/QUOTE]

arkadaş tam olarak hislerimin tercumanı olmuş cıcınho harici hiçbir futbolcu oynamıyordu biraz da aatıf bakalım ne olacak futbolcu biraz da kendini motive etmeli

B.DUMANLI 26.12.2014 13:04

Carlos devri bitti artik,yeni bir sayfa actik gelecege.Sezon acildigindan beri adeta gülmeyi unutan KIRMIZI BEYAZLI camia bundan sonra Sergen ve kurmaylari tarafindan bulunduklari o batakliktan cikacaklardir.

Birsey yaparken gecmisi devamli göz önünde bulundurmak ve gecmisten ders cikarabilmek Sivasspor´un ilk hedefi olmalidirki, eski hatalar tekerrür etmesin diye...

Gecmisini unutanin gelecegi olmaz....

WEZ Format +2. Şuan Saat: 16:37.