SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   5 Yabancı 3 Yerli (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39201)

cemal58yiğido 23.06.2015 13:05

5 Yabancı 3 Yerli

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medicana Sivasspor'un kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz, yeni sezon öncesi 5 yabancı, 3 Türk futbolcuyu takıma katıp transfer sezonunu kapatacaklarını bildirdi.

Otyakmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarında aceleci olup hata yapmak istemediklerini, izledikleri ve görüşmeleri devam eden bazı futbolcular olduğunu söyledi.

Gelecek sezon kadroda sıkıntı yaşamamak için güçlü, kaliteli ve geniş bir takım kurmaya çalıştıklarını vurgulayan Otyakmaz, "Bu kapsamda 5 yabancı, 3 Türk futbolcu alacağız. Daha sonrada transfer dönemini kapatacağız" dedi.

Teknik direktör Sergen Yalçın'ın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren Otyakmaz, "Çeşitli gazetelerde transfer haberleri çıkıyor. Bunlara bir türlü anlam veremiyorum. Bu haberler taraftarımızın da kafasını bulandırıyor. Böyle haberlere gerek yok. Zaten transfer yaptığımız zaman bunları kamuoyuyla paylaşıyoruz" ifadelerini kullandı.

Fas asıllı Fransız orta saha oyuncusu Aatif Chahechouhe ile ilgili transfer haberlerine de değinen Otyakmaz, "Aatif ile ilgili bize gelen herhangi bir transfer teklifi yok. Lig bitiminde birkaç kulüp ile transfer konusunda görüştük ama bize transfer için bir teklif gelmedi. Gelirse de bunu yönetim olarak oturur değerlendiririz" diye konuştu.

Otyakmaz, PTT 1. Lig ekiplerinden Elazığspor'da forma giyen Malili futbolcu Hamidou Traore ile de ilgilenmediklerini sözlerine ekledi.

Kaynak:Lig TV

CILGINSiVASLINL 23.06.2015 13:09

Cevap: 5 Yabancı 3 Yerli

3 turk ten ikisini aldilar simdi 5 yabanci 1 turk kaldi o zaman

beko35 23.06.2015 13:09

Ee tmam o zman orhan gulle erkan kas kaldı 1 tane yerli kaldı. Rapor dogrultusunda 4 yabancı dendi sonrada 5 yabancı 3 yerli deniliyo

Murad_Kelleci58 23.06.2015 13:14

Bizim transfer sezonu da; bazı siyasi liderlerinde aritmetik sloganlarını çağrıştırmaya başladı artık :D

1 gitti 8 geldi.. (!)
8 yabancı mı.. (!)
4 yabancımıydı yoksa (!)
Tamam şimdi söylüyorum..
5 yabancı ve 3 yerli (!)

1+8 = 9 -4 = 5+5+3 = 13 mü desem :D

psychology58 23.06.2015 13:22

Kaleci İtalyan olacak galiba, o yönde laflar dolaşıyor ortalıkta. Hadi bakalım hayırlısı.

beko35 23.06.2015 13:29

kaldı 1türk oyuncu. 1 orta saha 2 forvet 1 sol kanat ve 1 kaleci alınacaksa daha fazla alın.

psychology58 23.06.2015 13:36

[QUOTE=psychology58;948674]Kaleci İtalyan olacak galiba, o yönde laflar dolaşıyor ortalıkta. Hadi bakalım hayırlısı.[/QUOTE]

[B]İtalyan derken İtalya liginden tecrübeli bir kalecinin ismi geçiyormuş.[/B]

umitfidan 23.06.2015 13:39

[QUOTE=Murad_Kelleci58;948673]Bizim transfer sezonu da; bazı siyasi liderlerinde aritmetik sloganlarını çağrıştırmaya başladı artık :D

1 gitti 8 geldi.. (!)
8 yabancı mı.. (!)
4 yabancımıydı yoksa (!)
Tamam şimdi söylüyorum..
5 yabancı ve 3 yerli (!)

1+8 = 9 -4 = 5+5+3 = 13 mü desem :D[/QUOTE]

Başından beri sayı 8 zaten, 8 yabancı dendi sonra Türkler ile anlaşılınca 4 yabancı 4 yerli dendi (bu isimler tunay ve ferhat olabilir 2li olarak adı geçmişti) biri ile anlaşılamadı demek ki onun yerine de yabancı alınacak. Fazla mı iyimserim :)

DoomsDay58 23.06.2015 13:46

Yabancı sayısı sürekli değişiyor Allah sonumuzu hayretsin bakalım ayrıca bu "ACELE ETMEK İSTEMİYORUZ" kısmı beni korkutuyor. Yine transferin son gününe kalırsak hiç şaşırmam açıkçası. İnşallah bu sezon farklı olur diyelim..

badof58 23.06.2015 13:48

Alınanlar hesaba katılmadan 5 yabancı 3 yerli alınacağını anladım bu haberle, yabancılardan çok yerlileri merak etmeye başladım umarım kaliteli isimlerdir ..

WEZ Format +2. Şuan Saat: 21:08.