SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Stadyum'da Sona Yaklaşılıyor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39855)

SivasSpor.Com 30.03.2016 06:43

Stadyum'da Sona Yaklaşılıyor

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=46764&token=62538[/IMG]

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı iş birliğinde Sivas’ta yapımı süren stadyumdaki çalışmalarda sona yaklaşıldığı bildirildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı iş birliğinde Sivas’ta yapımı süren stadyumdaki çalışmalarda sona yaklaşıldığı bildirildi. Medicana Sivasspor Kulübü’nün internet sitesinde yer alan açıklamada, kulübe ev sahipliği yapacak 27 bin 500 seyirci kapasiteli 4 Eylül Stadyumu’nda çalışmalarda sona yaklaşıldığı belirtildi.

[B]Stadın, Türkiye’nin en modern stadyumu olacağı aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi:[/B]

"Türkiye’nin ilk ekolojik stadyumu olan yeni 4 Eylül Stadyumu’nda betonarme ve çelik imalatları, dış cephe kaplaması, stat aydınlatma, çatı imalatları, çim serme işlemleri, zemin ısıtma, skorbord, kale direkleri, ince imalatlar, koltuk montajının tamamı bitirilirken stadyumda yedek kulübelerin montajına ise bugün başlandı. Stadyum içinde boya işlemleri sürerken diğer yandan da temizlik çalışmaları devam ediyor. 27 bin 500 kapasiteli stadyumda 50’nin üzerinde loca, tribün ısıtma, yağmur ve kar sularının toplanıp kullanma, güneş enerji panelleri, mağaza, kafe, mescit, lokanta, amatör kulüpler için soyunma odaları, 90 araçlık canlı yayın araç alanı ve toplam bin 118 araçlık otopark bulunuyor."

Stadyumdaki çevre düzenlemesinin yüzde 58 seviyesinde tamamlandığı ifade edilen açıklamada, alt yapı, VIP ve basın tribününün koltuklarının takılma işlemlerinin ise gelecek günlerde başlayacağı bilgisine yer verildi.

Yiğido Elif 30.03.2016 06:55

Cevap: Stadyum'da Sona Yaklaşılıyor

Çok güzel tek kelimeyle muhteşem. inşallah süper ligde kalırız da tadını çıkarırız.

tanju_58 30.03.2016 07:50

Türkiye, EURO 2024 Avrupa Şampiyonası için ev sahipliğine aday oluyor!!!

İstanbul Olimpiyat Stadı’nda finali düşünülen dev organizasyonda Ülker Stadı, TT Arena ve Vodafone Arena’dan ikisi ile Eskişehir, Antalya, Ankara, Kayseri, Konya, Trabzon, Samsun, Bursa, Mersin’de inşa edilen yeni statlar da kullanılabilecek. Yarışta Türkiye’nin en dişli rakibi ise Almanya olacak. Adaylık dosyası 2017’de sunulacak, karar 2018’de açıklanacak.

Sivasımızın adı bile geçmiyor ne hikmetse...

:cool: 30.03.2016 07:55

Seneye maçları şu stadyumda PTT ligi takımı olarak oynamayalım lütfen ama lütfen yaa.

ihtiyar yiğido 30.03.2016 11:30

[B][I]Evet Stadyum, Türkiye'nin en modern stadı, biz taraftarlara düşen, bu stadı sahiplenerek, bu modern ve güzel halini koruyarak hoyrat kullanımlardan muhafaza etmektir, çünkü bu stad, Sivasın ve Sivaslının malıdır sahip çıkmak, bu güzel halini muhafaza etmek biz taraftarlara düşer.
Stadyumumuz, Sivas'ımıza ve Sivasspor'a hayırlar getirmesini ve bu yeni stad da şampıyonluklar yaşamamızı ALLAH'DAN diliyorum. [/I][/B]

Ferhat06 30.03.2016 11:53

[QUOTE=ihtiyar yiğido;971629][B][I]Evet Stadyum, Türkiye'nin en modern stadı, biz taraftarlara düşen, bu stadı sahiplenerek, bu modern ve güzel halini koruyarak hoyrat kullanımlardan muhafaza etmektir, çünkü bu stad, Sivasın ve Sivaslının malıdır sahip çıkmak, bu güzel halini muhafaza etmek biz taraftarlara düşer.
Stadyumumuz, Sivas'ımıza ve Sivasspor'a hayırlar getirmesini ve bu yeni stad da şampıyonluklar yaşamamızı ALLAH'DAN diliyorum. [/I][/B][/QUOTE]

temenninize amin diyorum.

muhalif 30.03.2016 11:55

millet trt 1 den izlemek dururken yeni stada gideceğini hiç düşünmüyorum. şehir 250 bin kişiylen %10 u stada mı gidecek.

el ele ptt 1. lige

ihtiyar yiğido 30.03.2016 12:28

[QUOTE=muhalif;971631]millet trt 1 den izlemek dururken yeni stada gideceğini hiç düşünmüyorum. şehir 250 bin kişiylen %10 u stada mı gidecek.

el ele ptt 1. lige[/QUOTE]

[B][I]Muhalif gardaş, rumuzundan da anlaşılacağı gibi muhalif bir taraftarsın, ama benim bildiğim muhalefet sevdiği takımın küme düşmesi için değilde daha iyi olması için mücadele eder. ALLAH korusun sen bizi şimdiden PTT 1. Lige göndermişsin. Sahi sen Sivasspor'lumusun?:confused: [/I][/B]

adres58 30.03.2016 12:41

[QUOTE=tanju_58;971625]Türkiye, EURO 2024 Avrupa Şampiyonası için ev sahipliğine aday oluyor!!!

İstanbul Olimpiyat Stadı’nda finali düşünülen dev organizasyonda Ülker Stadı, TT Arena ve Vodafone Arena’dan ikisi ile Eskişehir, Antalya, Ankara, Kayseri, Konya, Trabzon, Samsun, Bursa, Mersin’de inşa edilen yeni statlar da kullanılabilecek. Yarışta Türkiye’nin en dişli rakibi ise Almanya olacak. Adaylık dosyası 2017’de sunulacak, karar 2018’de açıklanacak.

Sivasımızın adı bile geçmiyor ne hikmetse...[/QUOTE]

İşte benim/bizim tezimizin cevabı burada...

Yıllardan beri üzerimize oynanan çirkin olayların sonucu burda yatıyor.

Yok efendim biz bu stadı doldurabilecekmiymişiz. Yok efendim bu kadar kapasite bize yetermiş-miş... Alın size kapasitenin önemi...

UEFA diyorki en az 35 bin olacak en az 40 bin olacak bu kapasitenin altında olursa oraya maç vermem... Böyle bir kriteri vardır. Yok şu kadar modernmiş-miş, yok enerjisini kendi üretiyormuş-muş buna bakmaz. İllede kapasite illede kapasite...

Daha böyle organizasyonlar çıkacak önümüzde ki 20 li yıllarda. Ama fosss biz gözümüzü belerdip bakacağız Kayseride Rizede Trabzonda oynanan maçlara... Bu organizasyonlar sayesinde vilayetlerine sıcak para, lüks marka oteller, Günü birlik turistler çekecekler. İlerleyen ekonomi istatistik verilerini yukarı çekecekler. Biz sadece 25 bin kapasite ile onlara gıpta ile bakacağız. Hadi bakalım şimdi Sivası satsan o kadar edermi lafını yiyinde göreyim. Kimse çıkıpda bana hala Sivasspor taraftarı Stadı dolduramaz bahanesinin arkasına sığınmasın. Biz illede (ilk verilen söz) 30-35 bin derken ilerisini düşünüyorduk. Bunların olacağını biliyorduk.

Bu şampiyonaya aday oluruz olmayız. alırız yada alamayız onu bilemeyiz ama daha bir çok organizasyona aday olacağız ve Sultan Şehrimiz böyle dal ayazda kalacak görün bakın...

Gangstayigido 30.03.2016 13:03

[QUOTE=adres58;971635]İşte benim/bizim tezimizin cevabı burada...

Yıllardan beri üzerimize oynanan çirkin olayların sonucu burda yatıyor.

Yok efendim biz bu stadı doldurabilecekmiymişiz. Yok efendim bu kadar kapasite bize yetermiş-miş... Alın size kapasitenin önemi...

UEFA diyorki en az 35 bin olacak en az 40 bin olacak bu kapasitenin altında olursa oraya maç vermem... Böyle bir kriteri vardır. Yok şu kadar modernmiş-miş, yok enerjisini kendi üretiyormuş-muş buna bakmaz. İllede kapasite illede kapasite...

Daha böyle organizasyonlar çıkacak önümüzde ki 20 li yıllarda. Ama fosss biz gözümüzü belerdip bakacağız Kayseride Rizede Trabzonda oynanan maçlara... Bu organizasyonlar sayesinde vilayetlerine sıcak para, lüks marka oteller, Günü birlik turistler çekecekler. İlerleyen ekonomi istatistik verilerini yukarı çekecekler. Biz sadece 25 bin kapasite ile onlara gıpta ile bakacağız. Hadi bakalım şimdi Sivası satsan o kadar edermi lafını yiyinde göreyim. Kimse çıkıpda bana hala Sivasspor taraftarı Stadı dolduramaz bahanesinin arkasına sığınmasın. Biz illede (ilk verilen söz) 30-35 bin derken ilerisini düşünüyorduk. Bunların olacağını biliyorduk.

Bu şampiyonaya aday oluruz olmayız. alırız yada alamayız onu bilemeyiz ama daha bir çok organizasyona aday olacağız ve Sultan Şehrimiz böyle dal ayazda kalacak görün bakın...[/QUOTE]

Sen neyin hayalini kuruyon?? Kayseri gibi kendini her konuda modernlestirmis bir komsun oldugu sürece isterse 70 binlik olsun stad. Önce sivas sehri gelisecek türkiyenin sayili sehirlerinden biri olacakki sonra stadin kapasitesi tartisilir. Kisacasi... Havada bulut avrupa sampiyonasini sivasda unut

WEZ Format +2. Şuan Saat: 02:46.