SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Kilitli Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   BASKANIN MACLARIN ISTANBULDA OYNANMASI HAKKINDAKI DUSUNCELER (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=4208)

erdalsahin 12.02.2005 20:31

BEN ISE BIRAZ UZAKTA KALDIM. ANCAK SIVAS SIVAS SEHRININ TAKIMIDIR. BEN MACLARIN SIVAS DA OYNANMASI TARAFTARIYIM. CUNKI SIVASSPOR SIVAS SEHRININ TAKIMIDIR. LUTFEN SIVAS DA YASAYAN TARAFTARLAR MACLARA GIDEREK TAKIMA DESTEK VERIN. YONETIMI ZOR DURUMDA BIRAKMAYIN. SIVASSPOR 3. LIGDE IKEN BILE FUL TRIBUNLERE OYNUYORDU.
BENCE SIVAS HALKI KENDINE DUSENI YAPAR VE BU DURUMU BIR KAOS CIKMADAN HALLEDER. BU KONUDA BASINA DA BUYUK GOREVLER DUSUYOR. SIVASSPOR MACLARI ISTANBULDA OYNARSA MAALESEF SIVAS YEREL BASINIDA ISSIZ KALIR.

abircan 13.02.2005 22:05

eğer şampiyonluğa giden takım 2-3 bine oynuyorsa ayıp, ben alibeyköylüyüm, alibeyöy spor 3.ligde c grunda sonlara oynuyor bu hafta bile 1000 seyirci vardı, yiğidolar ayıp oluyor artık gidin maçlara yahu, birşey soracağım biletlermi pahalı yoksa yöneticilermi sevilmiyor nedir mevzu arkadaşlar, havamı soğuktu nedir problem yazında bilelim, yoksa vallahi istanbula gelirse hayır demeyiz, aslında fena olmaz bir alt takımı daha hazırlasak iyi olur, biri birinci ligde istanbul takımı diğeride sivasta herhangi bir ligde aslında istanbullular olarak aklımızdan geçiyor ama sivaslı yiğidolar kızmasın diye fazla dillendirmedik,
heeeeeeeeeeeeey yiğido uyanık ol şehrinin takımına sahip çık yoksa kaçıracaksın elden bu heyacanı, daha ne istiyorsun be feneri galatasarayı, beşiktası trabzonu hepsi ayağına gelecek be gardaşım sahip çık takımına yoksa bırakın istanbula gelsin. başkana hak vermemek elde değil biraz düşünün isterseniz :wink: :wink: :wink:
abircan

bassguitar 13.02.2005 23:25

merhabalar hocam böle sacma seylerle.beyniniizi bulandirmayin ne biçim bir düşünce sivasspor istanbulda oynucakmiş.bu takim 3.ligde iken istanbulda oynasin deseydinizya.her takim gibi sivas sporda zaman zaman az zaman zaman da cok seyiğrciyle sivasta oynar maclarini.az olmasi önemli degil gardas ÖZ olsun yeter.siva slilar sivasta sivasspora sahip cikar.endiseniz olmasin

puar 14.02.2005 06:32

SİVASSPOR SİVAS ŞEHRİNİN TAKIMI SİVASTA OYNAMASI KADAR DOĞAL BİŞEY YOK...
biz istanbuldakiler ankaradakiler....ise deplasman maclarına gidereke takımlarımızı desteklemliyiz.

sivaslim58 14.02.2005 07:29

Böyle saçmalık olurmu hiç kar kış demeden yıllarca sivası destekleyen seyirciye yazık değilmi.Ayrıca maç bilet fiyatlarını bilen varmı.?

puar 14.02.2005 07:41

kaçparaki bilet fiatları...biz olimpiyatta 20 milyona izlemiştk

sivaslim58 14.02.2005 08:02

bende bilmiyorum kaç lira olduğunu bende sivas dışındayım öğrenmek için sordum.

mobil58 14.02.2005 08:19

Başkan galiba bizim gibi kombine bilet alanları hiç düşünmüyor. 250.000.000-TL. para verdik lütfen bu unutulmasın.

yigitali 14.02.2005 08:20

arkadaslar biletler o kadar pahali degil ac1k turbinler 5 ile 10 ytl arasinda degisiyo olimpiyat ta bilet fiyatlarinin 20 milyon olmasi karagumruk lulerin uyanikligi ( yani serefsizligi )

HakkıTİMUÇİN 14.02.2005 08:29

SİVASSPOR'UN SÜPER LİGE ÇIKMASI EN ÇOK SİVAS HALKINA VE ESNAFINA YARAYACAKTIR. ZATEN MEMLEKETTE İŞ YOK ESNAF KAN AĞLIYOR. 30 SENE SONRA BÖYLE BİR FIRSAT DOĞMUŞ ONUDA SİVAS HALKININ ELİNDEN ALMAK SİVASA İHANETTEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR. BAŞKANINDA BU SÖZÜ İNANARAK DEĞİLDE SİVAS TARAFTARLARINI MOTİVE ETMEK İÇİN SÖYLEDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. YOKSA ODA BİLİYORDUR BÖYLE BİR ŞEY MÜMKÜN DEĞİL.

ANCAK, BAŞKANIN BU SİTEMİNDEN SADECE SİVASTAKİ TARAFTARLAR DİİL HERKES DERS ÇIKARMALI. DİĞER İLLERDEKİ SİVASLILAR (BEN DE KOCAELİNDE OTURUYORUM) VE YUTRDIŞINDAKİ SİVASLILARDA TAKIMLARINA VE MEMLEKETLERİNE SAHİP ÇIKMALILAR. BÜTÜN SEZON BOYUNCA HERKES EN AZ SİVAS'TA BİR MAÇA GİTSE (AİLELERİYLE BERABER 1-2 MİLYON TARAFTAR EDER) BÜYÜK TAKIMLARIN BİLE SEYİRCİ SAYISINI GEÇERİZ.

SENEYE SİVAS'IN DAHA FAZLA DESTEĞE İHTİYACI OLACAKTIR. SENEYE SLOGANIMIZ 'SİVASSPOR SÜPER LİGTE...GUBETÇİ YİĞİDOLAR SİVASTA''

WEZ Format +2. Şuan Saat: 23:02.