SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Kilitli Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   > Bu ülke maalesef böylelerini de yetiştiriyor... : BANA TUĞÇE SEİTARİDİS DEYİN. (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=6006)

BOUN 23.09.2005 08:38

Bu ülke maalesef böylelerini de yetiştiriyor... : BANA TUĞÇE SEİTARİDİS DEYİN.

MANKEN Tuğçe Kazaz, iki ay önce ‘Radyo Tantana’ filminin çekimlerinde aynı seti paylaştığı Yunan oyuncu Yorgos Seitaridis için din değiştireceğini söyledi. Kazaz, Yunanistan’da yayımlanan Down-Town dergisine verdiği demeçte, Yorgos Seitaridis’i görür görmez aşık olduğunu ve içinden ‘Bu adamla mutlaka evlenmeliyim’ dediğini belirtti.

BANA TUĞÇE SEİTARİDİS DEYİN

Ailesinin Ortodoks olmaya karar vermesine ne tepki gösterdiği sorusuna, ‘Bu konuda konuşmak istemiyorum. Bu konu benimle Allah arasında. Ailem anlayışla karşıladı’ yanıtını veren Kazaz, ‘Yorgos benim ilk gerçek aşkım. Sürekli yanında olmak istiyordum. Benim için din yoktu, çalışmak yoktu, vatan yoktu. Tek vatanım tek dinim Yorgos’tu’ diye konuştu. ‘Radyo Tantana’ filminin çekimlerinde Yorgos’un rol icabı öpüşmesine bile çok sinirlendiğini söyleyen Kazaz, ‘Bana artık Tuğçe Seitaridis diye hitap edilmesini istiyorum. Bundan da gurur duyuyorum. Yorgos benim kaderim. Kariyerim beni hiç ilgilendirmiyor. Bütün işlerimi iptal ettim. İleride belki Yunanistan’da mankenlik yaparım. Kalbimin sesini dinleyerek ilerliyorum’ dedi.

Kaptan-58 23.09.2005 08:40

[QUOTE=BOUN]MANKEN Tuğçe Kazaz, iki ay önce ‘Radyo Tantana’ filminin çekimlerinde aynı seti paylaştığı Yunan oyuncu Yorgos Seitaridis için din değiştireceğini söyledi. Kazaz, Yunanistan’da yayımlanan Down-Town dergisine verdiği demeçte, Yorgos Seitaridis’i görür görmez aşık olduğunu ve içinden ‘Bu adamla mutlaka evlenmeliyim’ dediğini belirtti.

BANA TUĞÇE SEİTARİDİS DEYİN

Ailesinin Ortodoks olmaya karar vermesine ne tepki gösterdiği sorusuna, ‘Bu konuda konuşmak istemiyorum. Bu konu benimle Allah arasında. Ailem anlayışla karşıladı’ yanıtını veren Kazaz, ‘Yorgos benim ilk gerçek aşkım. Sürekli yanında olmak istiyordum. Benim için din yoktu, çalışmak yoktu, vatan yoktu. Tek vatanım tek dinim Yorgos’tu’ diye konuştu. ‘Radyo Tantana’ filminin çekimlerinde Yorgos’un rol icabı öpüşmesine bile çok sinirlendiğini söyleyen Kazaz, ‘Bana artık Tuğçe Seitaridis diye hitap edilmesini istiyorum. Bundan da gurur duyuyorum. Yorgos benim kaderim. Kariyerim beni hiç ilgilendirmiyor. Bütün işlerimi iptal ettim. İleride belki Yunanistan’da mankenlik yaparım. Kalbimin sesini dinleyerek ilerliyorum’ dedi.[/QUOTE]

[B]YAZIK TÜRKLÜĞÜN KIYMETİNİ BİLMİYOR...[/B]

BOUN 23.09.2005 08:45

Bu vatan, bu millet ve bu din için her gün dağlarda askerlerimiz, şehirlerde polislerimiz şehit edilirken; basının ve bütün bir medyanın değer verdiği böylesi insanların kendisine sağlanan rahat ve huzur ortamının farkında olmayarak, elin yunanına benim dinim, benim vatanım vs şeklinde sarılması ibretlik bir vakıadır diye düşünüyorum. Allah cümlemizi doğru yoldan ayırmasın. Başka ne diyelim....

sivasli_tufan 23.09.2005 09:06

[QUOTE=BOUN]Bu vatan, bu millet ve bu din için her gün dağlarda askerlerimiz, şehirlerde polislerimiz şehit edilirken; basının ve bütün bir medyanın değer verdiği böylesi insanların kendisine sağlanan rahat ve huzur ortamının farkında olmayarak, elin yunanına benim dinim, benim vatanım vs şeklinde sarılması ibretlik bir vakıadır diye düşünüyorum. Allah cümlemizi doğru yoldan ayırmasın. Başka ne diyelim....[/QUOTE]
yazik cok yazik ama önce müslümanmiydi sanki böylelerini asmak lazim baska bisey degil bunlar zengin cocugu ögrenmemis dinini kitabini vatanini 1 türk 1000 yunana bedeldir.
aglanacak durum.

HakkıTİMUÇİN 23.09.2005 09:18

tuğçe kazaz'ı kutluyorum...

[B]çok isabetli bir karar vermiş....kendisini kutluyorum..

tuğçe kazaz ve onun gibi yaşayanların tamamı din değiştirse emin olun çok memnun olurum...Çünkü onların sadece nüfüs cüzdanlarında Müslüman ve Türk yazıyor...ama onlar müslüman ve türk gibi yaşamıyor ve düşünmüyorlar...

Hz.Mevlana yüzyıllar önce bu konuyla ilgili cok güzel buyurmuş...

[COLOR=DarkGreen]''Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol''[/COLOR][/B]

Kaptan-58 23.09.2005 09:42

DEFOLSUNLAR.....

[QUOTE=gakgo58][B]çok isabetli bir karar vermiş....kendisini kutluyorum..

tuğçe kazaz ve onun gibi yaşayanların tamamı din değiştirse emin olun çok memnun olurum...Çünkü onların sadece nüfüs cüzdanlarında Müslüman ve Türk yazıyor...ama onlar müslüman ve türk gibi yaşamıyor ve düşünmüyorlar...

Hz.Mevlana yüzyıllar önce bu konuyla ilgili cok güzel buyurmuş...

[COLOR=DarkGreen]''Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol''[/COLOR][/B][/QUOTE]

[B]HAKLISIN ABİ.. ONUN GİBİLER DEFOLSUN GİTSİN......

YA SEV YA TERKET [/B]

skywriter 23.09.2005 10:04

Provokasyondan baska birsey degil. Duzelmeye baslayan Turk-Yunan iliskilerini baltalamak icin 3 Ekim kararlari oncesi ortami germeye calisan bazi art niyetli kisilerin kucuk oyunlarindan birisi diye dusunuyorum. Tugce hanim ne isterse yapabilir, fakat bunu kamuoyuna aciklamasi kimi enterese eder bilmiyorum (tabii tepkisizligi tercih ettigimiz surece).

abircan 23.09.2005 11:08

VALLA MAL ONUN İSTER ÖYLESİNE İSTER BÖYLESİNE

SÖYLECEK LAFIM YOK ZÜPPE TAYFASININ NE HALT EDECEĞİ BELLİ DEĞİL, MERAK ETMEYİN 6 AY SONRA SES GELİR,

gercek58li 23.09.2005 11:14

Dönüs var!?

Ya arkadaslar bunlara fazla kafa yormayin.Dinsizin din degistirmesi olmaz. Anne,babasininda kabullendigine göre tohumda karisiklik varmis zaten. Hem kendisi dogruya dogru gidiyor.Dinsizlikten hristiyanliga dönüyormus,ilerde belki dogru yolu bulur ve müslüman olur.
Ben gercekten inanan bir müslümanin,hristiyanliga döndügünü duymadim. ALLAH hepimize müslüman olarak ölmeyi nasip etsin...

alper58 23.09.2005 11:17

HAKLISIN

[QUOTE=gercek58li]Ya arkadaslar bunlara fazla kafa yormayin.Dinsizin din degistirmesi olmaz. Anne,babasininda kabullendigine göre tohumda karisiklik varmis zaten. Hem kendisi dogruya dogru gidiyor.Dinsizlikten hristiyanliga dönüyormus,ilerde belki dogru yolu bulur ve müslüman olur.
Ben gercekten inanan bir müslümanin,hristiyanliga döndügünü duymadim. ALLAH hepimize müslüman olarak ölmeyi nasip etsin...[/QUOTE]

[b]AYNEN KATILIYORUMMM HAKLISIN!!![/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 12:15.