Tekil Mesaj Gösterimi
--->: VALİ VEYSEL DALMAZ' LA RÖPORTAJ
Alt 20.06.2007, 11:56   #4
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 952 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart --->: VALİ VEYSEL DALMAZ' LA RÖPORTAJ

Alıntı:
albina58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Önceki valimiz CANPOLAT'ın büyük projeleri vardı,onları hatırladım ve yeni valimiz geldiğinden beride o projeler hakkında hiçbir çalışma olmadığını gözlemliyorum.
Canpolat zamanında,sivaslı işadamlarımız,belediye başkanımız ile beraber oluşturulan heyetler yurt dışında muhtelif ülkelerde ticari girişimlerde bulunulmuş ve yabancı sermayenin ilimize akışı için projeler sunulmuşdu.
Yine Canpolat öncülügünde kurulan komiteler ile ''üniversite ve spor''-''üniversite ve sanayicilerimizin ortak çalışması'' için girişimlerde bulunulmuşdu.
Bu konular hakkındada valimizden basına açıklama yapmasını veya varsa çalışmalar hakkında halkımızı aydınlatmasını temenni ediyorum.
Yine vilayetimizin en büyük mülki amiri olarak,her zaman dile getirilen ''en çok nüfüsü barındıran vilayet'' söylemi dışına çıkarak; Başta ticaret olmak üzere,spor ve sanatsal alanlardada ilimize,daha sonraki dönemlere bıraka bileceği kalıcı çalışmalar yapmasını umuyorum.

Ben de bir şey daha ekleyeyim: Sayın Valimizin stadın üzerinin tamamen kapatılmasına karşı çıktığı ve bu yüzden sadece maraton tribünü üzerinin kapatıldığı söyleniyor. Sayın Valimiz neden stadımızın üzerinin tamamen kapatılmasına karşı çıktı ve bu güzel hizmeti engelledi anlamış değilim. Bir açıklama bekliyoruz...

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla