Tekil Mesaj Gösterimi
--->: BUNLARI HAK ETMİYORUZ
Alt 29.01.2008, 12:01   #17
alcapon74
Acemi Yiğido

alcapon74 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 alcapon74 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart --->: BUNLARI HAK ETMİYORUZ

Alıntı:
alperen5841 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BİZ SİVASLILAR OLARAK BUNLARIN HİÇ BİRİNİ HAK ETMİYORUZ. YENİLİNCE TAKIM YENİLDİ YENİNCE BİZ YENDİK. TARAFTAR TARAFTARLIĞI BİLMİYOR. MAÇ İZLEMEYE GELİYOR TİYATROYA GELİR GİBİ 5 DAKİKA TEZAHURAT SONRA SUS. BÜYÜK TAKIM TARAFTARLARI GOL LERİ GÖRMÜYOR SADECE EYLENMEYE GELİYOR TAKIMINI DESTEKLİYOR SONUÇ NE OLURSA OLSUN BUDA SİZE Bİ TİYO OLSUN. BU TAKIMIN OYUNCUSU DEĞİŞİR, HOCASI DEĞİŞİR, BAŞKANI DEĞİŞİR. TARAFTARI DEĞİŞMEZ.MAÇI HEP BERABER KAYBETTİK HERKES KABUL ETSİN. Bİ MAÇ KAYBETTİK DİYE HOCA VE BAŞKAN MAÇI SATTI MECZUPLUKLARI YAPILIYOR.RAKİP TARAFTAR VE OYUNCULARA KÜFÜR ETMEYİ KAVGA ETMEYİ TARAFTARLIK SANIYOR.(BU İNSANLAR BÜYÜK İHTİMALLE PSİKOLOJİK RAHATSIZLAR)
YERİ GELİNCE YİĞİDOYUZ, SİVASLIYIH GARDAŞ YOK 7 MİLYONUZ MANGALDA KİMSEYE KÜL BIRAKILMIYOR İCRATA GELİNCE 15-20 BİN ZOR TOPLANIYOR. YOK İSTANBULDA BİLMEM KAÇ TANE SİVASLI VAR. YOK KARDEŞİM YOK 15 BİN SİVASLI VAR İSTANBULDA
TAMAM BAZI HATALAR YAPILMIŞ OLABİLİR BU KADAR İLGİLİ VE İLGİSİZ İNSANIN İŞİ YOK OYUNCULARIMIZLA BİRİLERİNİ GELİP MORAL VERMESİNE ARKANIZDAYIZ DEMESİNE GEREK YOK BUNLARIN HEPSİ İCRATLA OLUR.GERÇEK DESTEKLE OLUR. LAFLARI HERKES KONUŞUR.
BİZ ŞAMPİYONLUK İSTEMİYORUZ HOCAM VE BAŞKANIM UEFA DA İSTEMİYORUZ. ÇÜNKÜ HAK ETMİYORUZ.
YİĞİDOYSANIZ GÖRELİM
(FENER MAÇINIDA KAYBETMEYİ HAK ETMEDİK AMA FUTBOLDA OLUYOR BÖYLE ŞEYLER)
sana katılıyorun daha 2 hafta önce İ.B.Belediye maçına 10.000 taraftarı zor topladık ben maçtaydım hatta yaşlı babamı ve amcamı bile götürdün kalabalık olalım diye birde millet nerdeyse kavga edecekler ayağa kalkıp bağıran taraftara oturun maç seyretmeye geldik diye bağrışlar ben bizzat sakinleştirdim birkaç defa ama böyle olmazki biz önce takımı destekleyeceğiz ogün en az 50.000 taraftar toplamalıydık kaç defa SİVASSPOR istanbul'a lider olarak geldi hemde süper lig'de

birde şu fener maçlarına başka açılardan bakmak lazım ya neden yenemiyoruz neden ben tanıyamadım SİVASSPOR'u

hep destek tam destek...............
alcapon74 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda alcapon74'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...