Tekil Mesaj Gösterimi
TERİM İSTİFA ET.YETER ARTIK
Alt 16.10.2008, 08:28   #1
OLCAY_58_AKKUS
Tecrübeli Yiğido

OLCAY_58_AKKUS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

203 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 OLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOKOLCAY_58_AKKUS FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart TERİM İSTİFA ET.YETER ARTIK

Dün Türk futbolunun en rezil günlerinden birini yaşadık.
Rakip 3 maçta 10 gol yemiş tam bir averaj takımı.
ama sen bu takıma karşı gol atamıyorsun,üstelik maçı kaybedecek pozisyonlar veriyorsun.Sonra Federasyon başkanı çıkıp top bizi sevmedi diye demeç veriyor.
tabi fatih Terime destek olacak yaa.Sayın başkan Top aslında bizi çok sevdi eğer sevmese idi şimdi mumla arayacağımız bir puanıda alamıyorduk az kalsın.Benim anlamadığım 90+2 de gol atıyo Semih şahsi becerisi ile Başarı fatih terimin oluyor ama averaj takımına gol atamayınca top bizi sevmiyor.Bu kafa ile kupa hayal sayın başkan.Gelelim Terim efendinin oyuncu seçim hatalarına.Kenarda Mehmet yıldız duruyor adam adam değil Resmen Tank.fatih Tekke adam gol makinası.Yıldıray Baştürk Orta alanda dinamo.Mehmet Topuz,....Vs Vs saymakla bitmez.Bu Yıldızların çoğu Fatih terim efendi ile anlaşamadıklarından kimi çağrılmıyor kimi de çağrılsam da gelmem diyor.haklılarda çünkü hakları yeniliyor.adelet denen bir kavram yok terimde.ben acaba duygusalmı ve taraflımı düşünüyorum diye şüphe ediyorum kendimden Mehmet Yıldız konusunda ama bakıyorum ulusal medya da bu işi gerçekten yıllardır layığı ile yapmış futbol adamlarıda aynı şeyi söylüyor.Şimdi burda çok da lafı uzatmak istemiyorum.Çünkü terim konusunda hemen hemen herkes benim gibi düşünüyor.
BURDAN SESLENİYOR VE SESİME SES OLMANIZI İSTİYORUM.

TERİM EFENDİ YETER ARTIK BİZLERE ÇEKTİRDİĞİN AL O EGONU VE BENCİLLİĞİNİ MİLLİ TAKIMDAN DEFOL.O TAKIM SENİN EGOLARINI TATMİN YERİ DEĞİL SENİN TÜRK HALKI İLE DALGA GEÇMEYE HAKKIN YOK.YETER ARTIK BİRİ ÇIKIP ''İMPARATOR ÇIPLAK DESİN.,

İSTİFA ET TERİMMMMMMMM.