Tekil Mesaj Gösterimi
İki kupa olurmu ?
Alt 20.02.2009, 21:10   #1
cücü baba
Tecrübeli Yiğido

cücü baba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

253 Mesajına 526 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 684 cücü baba BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart İki kupa olurmu ?

Çarşamba günü eve dönerken Radyosporu açtığımda Sivassporlu bir yönetici konuşuyordu. Biz iki kupayı birden havaya kaldırmak istiyoruz hedefimiz Anadolu takımlarına yol göstermek ve onları cesaretlendirmektir,diyordu. Kendi kendime olurmu acaba diye sordum sonra soruya gene kendim cevap verdim olur olur ama nasıl olur bütün mesele Sivassporun nasıl kelimesini nasıl geçeceğindeydi. Türkiye kupasından elenmiş,ligde ümitleri pamuk ipliğine bağlı,transfer ayında milyon euroları su gibi harcayan Galatasaray,Fenerbahçe ve Beşiktaşın taraftarlarına ne söyleceği idi.Bedavaya kurulan Sivasspora bakıp adama siz bu paraları nereye harcadınız diye sormazlarmı ? Böyle bir soruyla karşılaşmak istemeyen 3 büyükler elbette masa oyunlarına başlayıp Sivasın yolunu kesmek için herşeyi yapmazlarmı? Elbette yaparlar. Sivassporun zor maçlarla dolu günleri bundan sonra kolay geçmeyecek. Unutmadan ,Sivas seyircisine çok iş düşüyor en ufak bir olayda sahanın kapatılması Sivasa vurulacak en ağır darbe olur. DİKKAT ETMELİLER.
20 Şubat Cuma 2009....İsmet TONGO...FOTOMAÇ Gazetesinden alıntıdır...