Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yeni Stadyumun Adı Ne Olmalı?
Alt 01.04.2009, 16:54   #186
samurai58
Yeni Yiğido

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 625 samurai58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Yeni Stadyumun Adı Ne Olmalı?

Alıntı:
sivassporummm58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bence saçma saçma konuşan sensin kardeş.Fb nin stadının ismi Şükrü Saraçoğlu, Gs nin stadının ismi Ali Samiyen,Ts nin stadının ismi Avni Aker.Yani bu isimlerin hepsi halka mal olmuş şahsiyetler ve şu an yaşamıyorlar.Bizim için de en mantıklısı Muhsin Yazıcıoğlu ismi.Çünkü Muhsin YAZICIOĞLU yaptıklarıyla sadece sivas için değil ülkemiz için değerli bir şahsiyetti.Bu nedenle Muhsin Yazıcıoğlu ismi bu stada verilecek en uygun isim...

Ayrıca Muhsin yazıcıoğlu her ölen değil.Bunun altını önemle çizmek isterim.Muhsin Yazıcıoğlu herkes değil tamam mı kardeş.
Onun farklı bir yeri var ki onun içindir ki herkes sağcısı solcusu bir olmuş ve onun ölümüne olan üzüntülerini dile getirmişlerdir.Ben hatırlamıyorum başka böyle bir olay sen biliyorsan söyle...
fakat bunları düşünürken mantıklı düşünmek gerekir.sonuçta Merhum bir siyasatçiydi yani herkes desteklemeyebilir ki ben desteklemiyordum.ölümüne üzülmüş olabiliriz ama bu bizim onu çok sevdiğimiz anlamına gelmez.muhsin yazıcıoğlu isminin stadımıza verilmesini desteklemiyorum
samurai58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda samurai58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...