Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Hazirlik Maclarinda Goze Batan Futbolcular
Alt 17.07.2009, 21:03   #17
DIALLO
Yeni Yiğido

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 551 DIALLO FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hazirlik Maclarinda Goze Batan Futbolcular

Bence Sivasspor bu sene defansta çok sıkıntı yaşayacaktır.

Murat S.:Bence stoperde Diallo'nun yokluğunda oynayacak.Banko stoperlerimizden biri ama Bülent hoca Yasin de ısrar ederse zor forma giyer ama ilk 11'in banko stoperi artık beklerde oynamaz esas yeri bura çünkü.
Yasin:Çok istikrarsız.Çok iyi maçlar çıkardığı oluyor ama şu an hiç iyi değil.
Sedat:Bu sene Bilica ve Diallo'nun yokluğunda savunmanın sigortası haline gelmeli.Ayrıca ayağında çok fazla top tutuyor fazla güven vermiyor.Sadece ve sadece kafa toplarını çok ii alıor.Ama Bülent Uygun'un verdiği tavizlerle en çok forma giyen isim olacaktır.
Mbemba:Aslında müdahaleleri yerinde ama omuz omuza mücadelede hiç yok.Yavaş kalıor savunmada bu sene biraz zor oynar ilk 11'de.

Son olarak bişey daha söyleyeceğim bu stoperlerle işimiz zor savunma bu oyuncuların elinden geçecekse anderlecht'ten en az 4 yeriz.ama ben olsam Onur'u stoper oynatırım hızlı ve müdahaleleri tam zamanında inanın bir kez stoperde oynasın Onur gol yemeyiz iddia ediyorum.Sivassporumuz artık 4-3-3'e dönmeli solda Kamanan ortada Mehmet sağda Omotoyossi Ersen martin fena sayılmaz ama bu forvetlerden formayı zor alır.Son olarak Sivassporumuzun Anderlecht maçı 11'ini veriyorum:

1-Petkovic
61-Abdurrahman
55-Murat
27-Sedat
58-Hayrettin
7-Musa
24-İbrahim
77-Onur
33-Murat
8-Ersen
14-Kamanan

Yedekler: