Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yapılan Transferleri nasıl değerlediriyorsu
Alt 07.08.2009, 16:12   #29
LosTie58
Usta Yiğido

LosTie58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 742 LosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOKLosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Yapılan Transferleri nasıl değerlediriyorsu

Aslında arkadaşlar giden oyunculara bakarsak Bilica hariç hepsinin yeri dolabilecek oyuncular hatta Bilica'nın yeri de dolar ama biz henüz dolduramadık o ayrı.
Gelen oyunculara bakarsak eğer Erman Kılıç gerçekten çok iyi bir transfer bence.
Uğur Kavuk Antalyaspor'un en iyisiydi ama henüz Sivasspor'a uyum sağlayamamış bir görüntüsü var eğer uyumu yakalarsa başarılı olur.
Agbetu ben özellikle Anderlecht'i 3-1 yendiğimiz maçta çok beğendim isabetli bir transfer bence.
Cihan Karşıyaka'nın final oynamasında en büyük etkendi ve bence gayet iyi bir transfer.
Ersen Martin işimize yarar iyi top saklıyor boyu uzun kafa toplarına çıkar sadece kondisyon olarak 90 dakikayı çıkaracak durumda değil şu anda ama dediğim gibi Süper Lig standartlarında işimize yarar.
Yasin şu an hazır görünmüyor hiç umarım kendini bulur.
Mbemba hakkında henüz birşey söyleyemiyorum yaşı genç fayda sağlar inşallah.

Şimdi özetleyecek olursak transferlerimiz iyi ama eksik.Yani 4 yabancı oyuncu transfer hakkımız var bunların ikisini kullansak bile avantajımıza olur.Eğer orta sahaya oyunu yönlendirecek 10 numara vasıflı bir oyuncu alırsak ve bir de defansa alırsak bile yeter bence.Yeterki bu haklarımızı kullanalım.

Aslında transfer politikamız yine iyiydi gerçekten çok isabetli oyuncular transfer edecektik ama olmadı mesela Namouchi,Omotoyossi,Civelli,Da rio Moreno ve birde Amerika Milli Takımının stoperi vardı yani yine iyi oyuncular bulunmuştu ama işte bir takım sebeplerden dolayı olmadılar.Ama ben umutluyum 2 transfer daha yaparsak ve Sivasspor'un her zaman sahip olduğu o uyum yakalanırsa şampiyonluğa oynarız yine.