Tekil Mesaj Gösterimi
Bülent Hoca Gidenlerin Degerini anla ?
Alt 23.08.2009, 20:32   #1
Ensar
Yiğido

Ensar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 115 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 688 Ensar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Bülent Hoca Gidenlerin Degerini anla ?

Son Transfer Cezayir asilli Hameur Bouazza Malesef Duyumlara Göre Kacti ? yada Karsilikli Fes edildi Belli degil ?yani bunu duymak bile takimin Moralini bozar ve ayni zamanda motive olmakta zorlanir yani bir örnek Düsününki elindeki Gecen sezon oynayan futbolcularin Degerinin bir kat artdiginin göstergesi yani Bonkerce hazir olan Takima uyum sorunu olmayan adamlari gönder ordan mazaret ara deki aldigimiz futbolculardan dolayi transferde zor durumda kaldik ? Ne derler böyle mazerete o,zaman uyum saglayan takima motive olmus hazir futbolculari neden gönderdin diye sorarlar ve de halaa aynen devam etmektesin ben seni anlamis degilim Bülent Hoca yazik konusmaya gelince ot koymuyorsun hazir cevaplar veriyorsun yani ezber bunlari birak icrata bak biz senden basari ve az konusmani bekliyoruz sen takimin basin sözcüsü degilsin Menejeride degilsin neden bu kadar konusuyorsun takimi ve kendini iyice yipratdin artik güvenirligin kalmadi bunlardan uzak dur ve Takimda revizyona giderken Hepsini harcama yazik yoksa sana takimdaki futbolcularda güvenmeyecekler cünki onlarda sira bizede gelecek diye bekliyorlardir yani Motive olamiyorlar uyum saglamakta zorlaniyorlar kafalari karisik iste senin Cezayirli Hameur Bouazza gibi 1 hafta dayanamadi kactimi gönderildimi bunu digerleri düsünüyorlardir yani kendilerini antremanlara veremiyorlar. hata yapanlar hic bir zaman yerinde olmadilar basarilarida söylenmedi cogu kez gitdiler yani kariyerini cizdirme diyorum Takimla daha fazla oynama Murat Erdogan bir örnek cok kaliteli bir orta saha oyuncusu bunu bir kez daha düsün diyorum ve bize orta sahada adama ihtiyac var böyle bir zamanda
Ensar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ensar'a Teşekkür Ediyor...