Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Manisaspor 3 - Sivasspor 1
Alt 14.09.2009, 02:26   #387
Cabj
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 Cabj FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Manisaspor 3 - Sivasspor 1

Alıntı:
GuVeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadasım gıttıgımız cogu deplasmanda bız bu kadar kufur yemedık,ıstanbul takımlarıda dahıl,tamam gecen yıl ıkıncı lıgdeyken anadolu muhabbetıne onlarda ıyılerdı ama bırıncı lıge gelır gelmezde bu tavırların 360 derece degısmesı ınan cok dusundurucu.dunkı macta sen ordamıydın bılmıyom ama ben de o saydıklarının ıcındeydım.evımde ekran basında oturupda bu yorumları yazdıgımı dusunme,sahıt coktur sen merak etme!sızın takımı alkıslayanlardan bırıde bendım ama dedıgım gıbı sahsen benı hayal kırıklıgına ugratttı manısa taraftarı,denızlı taraftarının gozunu seveyım..dusuncelerın ıcın sagol ama bı kısı cıkıp gusel nıyetler paylasması dunkı edılen toplu ve kısısel kufurlerın kapalıdan yapılan satasmaların gerceklıgının ustunu ortmuyo.. sızede basasrılar dılerız,stadınızda 10 numara olmus,bıde bos olmasaydı bızım ıcın ısler daha zor olabılırdı
Güven evet bende maçtaydım başka bi yerde olmam mümkün değil tabiki Manisamın maçı varken . Yazdıkların karşısında inan şaşkınım biz sizin tam karşınızdaki kale arkasındaydık orta grupta inan Manisanın formasıda formasıda yaparken bile kavga çıkıyodu adamları rencide edici besteler girmeyin diye . Size sanırım kapalı alttan biraz homurdanma oldu . Olduysada kusura bakmayın sizle bugüne kadar hiç bi sorunumuz olmadı olmasında . Tribüne gelince evet güzel oldu tribünümüz ama maalesef istanbul sevdalısı arkadaşlar derbiyi tercih ettiler umrumuzda değil . Sizede bundan sonra kalan maçlarınızda başarılar dostum görşz !!
Cabj isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla