Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor 1-3 Bursaspor
Alt 19.09.2009, 22:52   #199
vedat58
Yiğido

vedat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

116 Mesajına 153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vedat58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Sivasspor 1-3 Bursaspor

selamünaleyküm , aylardir buraya ne yazdim ne cizdim sadece okudum , sivassporumuzun durumu her gecen gün morelimi bozmaya basladi artik dayanamiyorum !! su bayram arefesinde bizi üzen sivasspor yöneticilerine ve teknik heyete bayraminiz kutlu olsun demek gelmiyor , cünkü bizleri cok cok cok üzdünüz bayramimizi zehir ettiniz , bu basarisizligin en büyük sucu bence sayin baskanimiz mecnun otyakmazdir , nedeni ise gecen senelerki basarili hocasi bülent uyguna cok güvenmesiydi, bülent uyguna o kadar güvendiki sanki sivassporu sadece bülent uygun yönetiyordu , ucuz futbolcular bulub büyük klublere pahaliya satmak ve para kazanmak ,amaciniz sivassporun basarisi degil futbolcu ticareti , amaciniz sivasspor üzerinden para kazanmak , kazandinizda nereye gitti o paralar , ama birgün hepsinin hesabini vereceksiniz
burda size güvenen masum milyonlarca sivasliyi hice sayip futboldan rant elde etmek , burda artik hic birinize güvenim kalmadi , bütün türkiye sizin bu yaptiklariniza aptallik olarak bakiyor , fenere sattiniz blica hangi amacla sattiniz isterseydiniz blicayi elinizde tutardiniz , bakin fener sadece 2 gol yemis , blika siz sivas 14 gol yemis , bu gidisle gol yeme rekoru kiracaz , gelen üc giden üc ,nerde ise yaramaz ucuz futbolcu varsa topladiniz , eger onlar iyi olsaydi büyük klubler size birakmazdi , siz elinizdeki iyi denecek futbolculari satip onlardan daha iyisini alacaginiz yere ise yaramaz amatör futbolculari alip güa biz bunlari yildiz yapar satar para kazaniriz amacini güddünüz ,sizin amaciniz sivassporun basarisi degildi , gecen iki seneki basari bence sansla tesadüfle gecen seneki ligin kalitesizligiyle olduguna inancim bir kat daha artti ,eger bu sene ki lig gecen sene olsaydi sivas ortalarda bitirirdi, her neyse , sivasspor kan kaybediyor , baskanimiz baskanligini hatirlamali ve duruma derhal acilen el koymali,artik para kazanmak yerine sivassporun basarisini düsünmeli , insallah bu sene ligde kaliriz , ligin ikinci devresnde derhal kaliteli 4 futbolcu alinmali , sivasimin degerli insanlari hatali yazdiysam kusurum affola hepinizin bayrami mübarek olsun hersey sivasimiz icin her sey sivasspor icin
vedat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda vedat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...