Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: 15,16 ve 17. hafta maç programı
Alt 30.11.2009, 12:06   #14
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 15,16 ve 17. hafta maç programı

Alıntı:
Shan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ikinci yarı en az 25 puan almamız gerekecekki buda çok zor.
Kendi ego'ların uğruna kendini FB'ye pazarlama sevdasına bu takımı yaktın bülent Uygun.

Mecnun başkan sende olanları seyrettin Bülent Uygun ne dediyse sorgusuz sivalsiz yaptın.

Bu takımmmı şampiyonlar liginde mücadele edecek kadro.
Yazıklar olsun size diyorum bu sene düşmezsek dua edeceğiz ama şu an düşmenin en büyük adaylarından biri denizli diğeride biziz malesef.

bu takımı bu hallere düşüren aşağılık uygun denen heriftir, kendi menfaatlerine 38 yılda çıktığımız süper ligden bizi bir sezonda düşürüyor.... bir numaralı sorumlu bülö...

ikinici sorumlu bülöye ses çıkarmayan ve şu kötü günde hala futbolculara postayı koyamayan yönetimdir.....

ben de arkadaşım gibi aynı soruyu soruyorum: bu takım mı şampiyonlar liginde mücadele edecekti? söyle bülö söyle, söyle yönetim söyle....

gelelim fikstüre... önümüzdeki üç haftada beş puan aldık aldık... üzereine yapacağımız sağlam banko oynayacak 4 transferle ligde kalabiliriz... ammmmmaaaaaaaaa önümüzdeki üç maçtan en az beş puan alamazsak, son sürat bank asyaya çakılırız, öyle bir çakılırız ki, bir 38 yıl daha bizi kimse oradan çıkartamaz.......
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda stain'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...