Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: TSL-18.Hafta/ Trabzonspor-SİVASSPOR
Alt 24.01.2010, 07:58   #293
bassguitar
Tecrübeli Yiğido

bassguitar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 bassguitar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: TSL-18.Hafta/ Trabzonspor-SİVASSPOR

Alıntı:
cevdetbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu soruların cevaplarını ben de arıyorum açıkçası..işimiz çok kolay değil bugünkü maçta.savunmada zaten sorun yaşıyoruz..trabzonu ankaragücü maçında seyrettim özellikle ikinci yarıda oldukça etkili oynadılar.golü attıktan sonra rahatlıkla farka gidebilecek bir yapıdalar..yabancılar oynuyor mu bugünkü karşılaşmada??
bu soruların cevabini verecek birileri olmasi gerekir bence sitede.yoksa ben burdaki haberleri ulusal basından zaten takip edebiliyorum!!bir sürü gereksiz bilgi verilmiş ama yukarda belirttigimiz konular muhim seyler..ayrica abuey in gercek mevkisi neresi stopermi sol bekmi?yeni gelen yabacılardan keita nin tam mevkisi neresidir oyun kurucumu ön liberomu?aynı sey nabil icinde gecerli?mehmet yıldız ve sedat bayrak ın durumları nedir?takımdaki yerlerini ne zaman alırlar?eger bunların ikisi(nabil.keita)ön libero ise ibrahim dogasar kadir de bu mevkilerin oyuncuları hangi ikili ön liberoda oynayacak ilerleyen haftalarda?bunları yazın bunların yorumlarını yapın lutfen takıma yakın olan arkadaslar!!!!
bassguitar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır