Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: TEŞEKKÜRLER VE BENDEN BURAYA KADAR
Alt 18.03.2010, 10:38   #52
özgühertaş
YASAKLI ÜYE

210 Mesajına 387 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 özgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: TEŞEKKÜRLER VE BENDEN BURAYA KADAR

Alıntı:
RECEP_YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yiğidolar bakın benim yazımı yanlış anlayanlar var ben sivasspor maçlarına gitmeyecem demedim ben kendi özel sıkıntı ve sepeblerimden dolayı organizasyon işlerinde yokum dedim organizasyon yapan kişiler bilir bu işler zordur streslidir maddiyat olarak zararı vardır benimde bu konulardan dolayı yorulduğumdan kayanaklandığını yazdım

BEN SİVASI VE SİVASSPORU BIRAKTIM VE MAÇLARINI GİTMEYECEM DEMEDİM ORGANİZASYON YAPMIYACAĞIM DEDİM KÖTÜ GÜNDE KIZIP KAÇACAK ADAM DEĞİLİM Kİ KALDİKİ BİRTEK ESKİŞEHRİ MAÇI KALDI BİZİM GİDECEĞİMİZ

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILARIMLA
recep abi dıkkat edersen seni ancak senin derdini bilen anlar yada seninle aynı sıkıntıyı bilenler anlar.eskişehirede gidicez allahın izniyle ama senin önderliginde olacak ama sen elini sıcak sudan soğuk suya değmeyeceksin yine birlikte olucaz hep birlikte.
özgühertaş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda özgühertaş'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...