Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: İki isim belirlendi
Alt 23.03.2010, 19:24   #23
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 877 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: İki isim belirlendi

Hatırlarmısınız ?Sivasspor Bülent Hoca gittikten sonra da hoca arayışına başlamıştı;herkes değişik alternatifler üzerinde duruyordu...Samet Aybaba,H. karaman,Ersun Yenal gibi bir çok hocanın adı geçereken bir de baktık ki başkan gitti Muhsin hoca ile anlaştı..Kamuoyu adeta şok olmuştu;nerden çıktı bu hoca diye..Benim görüşüm başkan yine herkesi şaşırtacak...Kamoyunda fazla adı geçmeyen yıpranmamış bir ismi seçeceğini adım gibi biliyorum..Hikmet Karaman şu anda Ankaragücü ile mahkemelik;1 tilyondan fazla parası verilmediği gerkeçesiyle mahkemeye vermiş eski kulübünü...Sivasspora bir şartla gelebilir;sivasspor ona Ankaragücünden alacağı paraya yakın bir miktarı verirse;sivasspor 2 ay için bu parayı verme riskini göze alır mı?bence çok zor..2. olarak M. Bakkal da bu yıl Manisa 'da maç kazanamıyor gerkeçesiyle aynı Muhsin hoca gibi taraftar tarafından protesto edilmiş ve yönetimle de ters düşmüştü;yönetim bu kadar yıpranmış bir hocayı da takımın başına getirir mi bilinmez..Bize şu anda kısa vadede maç kazandıracak ve kümede bırakacak bir hoca kim olabilir acaba?Yönetimin işi çok zor..Allah yardımcısı olsun..Eğer istenen hoca bulunamazsa takımın Muhsin Hocanın yardımcısı Talat hocaya teslim edilebileceğini düşünüyorum...Zaman geçiyor;bir an önce yeni hocayı takımın başına getirip G. Antep maçına hazırlamak gerekir diye düşünüyorum...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla