Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur
Alt 21.05.2010, 01:15   #113
albina58
Usta Yiğido

363 Mesajına 804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 878 albina58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur

Artık iyice SİVAS kimliğimden sıkılmaya başladım.
1990 lı yıllarda Seçilmiş'in belediye başkanlığı döneminde belediyenin çöp toplama gelirleri ile ayakta kalmaya çalışan bir sivasspor'un otyakmaz ın gelmesi ile basamakları bir bir aşıp birinci liğ e gelmesini gıpta ile karşılayıp buna alkış tutarken
2001 yılında resmi kurulumu olan bu site,o yıllar zarfında sanal aleminin varlığından bile haberdar olmayan bir kulüp,bir kent ve hala int kullanımı alt seviyelerde olan bir kent,
Birinci liğ de şampiyonluğa koşarken ve öncesinde Lorant dönemi-pecze döneminde ikiye ayrılmış bir Sivasspor yönetimi istanbul kanadı-Sivas kanadı olarak aman takım yenilgi alsın gitsinde bu ********ler bırakıp gitsin diyenler,büyük otel de rize'den ve başka illerden gelen misafirlerin kulübe milyon dolarlık borçlar yapıp yiyip içip gitmeleri kulüp kasasından olduğu gibi daha onlarca örneği vereceğimiz ve ispatlayacağımız bir dönemde
Başarıya gitmek değil,giden işleyen bir düzeni;
Yıllardır SİVAS kenti üzerinde araştırmalarım göstermiştir ki, Başarıya giden birinin ayağından tutup alaşağı edelim veyada çamur atıp karalayarak bizden
öne geçmesini engelleyelim mantalitesinin klasik versiyonunu görüyorum.

Ha ne olur;
Bizim kentin insanının DNA sında bulunan,birlik berabaerlik olamama duygusu sonucu,bizden bi bok olmaz.

Senelerce sen ben kavgası yaparak gideceğiz.
Vay o bilmem ne bilmem şu?
Vay o sağcı-solcu?

En güzel becerdiğimiz mahalle karıları gibi dedikodu yaparak zaman öldürmek.
Allah muvaffak etsin.