Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur
Alt 21.05.2010, 01:32   #119
G Ü N E R
Yiğido

G Ü N E R - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 396 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 G Ü N E R Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur

Alıntı:
albina58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Ha ne olur;
Bizim kentin insanının DNA sında bulunan,birlik berabaerlik olamama duygusu sonucu,bizden bi bok olmaz.

Senelerce sen ben kavgası yaparak gideceğiz.
Vay o bilmem ne bilmem şu?
Vay o sağcı-solcu?

En güzel becerdiğimiz mahalle karıları gibi dedikodu yaparak zaman öldürmek.
Allah muvaffak etsin.
kesinlikle katılıyorum...

burda kapışan insanları, zamanında niye kapıştıklarını da bilmiyorum, soruyoruz kimsede bişey söylemiyor zaten, ama sorun ortada bizim DNA da bir sorun ve birlik beraberlik duygusundan yoksunuz...

ayrıca sivasspor yönetimini de anlamak zor, adam akıllı site yapın arkadaş o zaman oraya girelim...

bu site tutulmuş, 54.677 üyesi var, günlük binlerce hit yapıyor, herkes haberini burdan okuyor, arkadaş bu siteyi sen yönetemezsin ismi sivasspor.com bana devredeceksin, kabul etmeyince de sitenden veryansın et, psikolojik baskı oluştur...sanki bu sitede sivasspor konuşulmuyor zayıflama ilacı satılıyor...

kimse kimsenin sitesini alamaz arkadaş, öyle 3 köfte 25 kuruş yok, dava açarmış alırmış geçin bunları, hangi kitapta yazıyosa öyle bişey açın gösterin tartışalım...

yönetim bu işleri bıraksın takımla ilgilensin, stat yapılacak mı kaç bin kişi olacak ona baksın, adam akıllı ürün satan bir site açsın...

ha gün gelir bu site zayıflama ilacı satarsa o zaman karşılarında ilk biz çıkarız zaten, arkadaş sen napıyon deriz, ama bu güne kadar böyle bişey olmamışsa bundan sonra da zaten olmaz...

saygılarımla...