Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Pedriel Suarez Hakkında 10 Şey
Alt 21.06.2010, 16:43   #7
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 670 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Pedriel Suarez Hakkında 10 Şey

Forumda haftalar önce,daha Sivassporla anılmazken , ilk olarak Giresunspordan Pedriel ve Oliveiranın sözleşmelerinin bittiğini, 23 yaş olduklarından oynayamayacaklarını ve ikisini mutlaka almamız gerektiğini yazmıştım. Sonrasında alınınca çok sevindim. Pedriel, rakip sahada basmadık yer bırakmayan,hareketli,golcü,şut çekmeyi seven,tam Mehmet Yıldıza partner olacak bir forvet. Umarım ikisi de sakatlık yaşamaz,sezon boyu mükemmel bir ikili olurlar. Seyircimizin onu eğer buradaysa 28indeki sezon açılışından itibaren çok iyi desteklemesi,bir an evvel Sivassporumuza alıştırması,uyum devresini çabuk atlatması gerek. O şu anki değerinin birkaç misli edecek bir oyuncu. İnşallah bonservisi ile ve uzun vadeli anlaşarak almışlardır. Tribünlerimizi coşturacak bir oyuncu.
Oliveiranın da alınmasını çok isterdim yanına ama galiba ülkesine dönmüş. Oliveira da alınsaydı hücumda çok daha üretken olacak ve geriye düşsek bile bir maçı kolayca çevirebilecektik. Neyse buna da şükür diyelim.
Bu transfer şunu göstermiştir. Yerli olur,yabancı olur, Turhalda olur Londrada olur, afrikada olur,amerikada olur, tam Sivassporumuzun ihtiyaç duyduğu oyuncu,hele bir de gençse, maliyeti de uygunsa alınmalıdır. Pedriel çok çok faydalı olacak inanıyorum.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...