Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Mesut Bakkal'ın Gaziantep hesabı
Alt 29.09.2010, 14:07   #3
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1584 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Mesut Bakkal'ın Gaziantep hesabı

Alıntı:
zaralı19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Takımın coşkulu oyununu tekrar ortaya koyup özellikle Gaziantepspor maçını kazanması gerektiğini söyleyen Bakkal, ''Çünkü artık kaybetmeye tahammülümüz yok. İç sahadaki maçları kazanmamız gerekiyor. Tabi uzun vadede baktığımız zaman da daha ligin altıncı haftası. Çok fazla da karamsarlığa ve her şey bitti gibi düşünmeye de gerek yok. İyi takımız. Onun için de yapacaklarımızı biliyoruz, takıma güveniyorum'' ifadesini kullandı.
Mesut hoca güzel konuşmuşta her şeyi galibiyet üzerine konuşmuş.Peki hocamıza bende şunu sorayım Bu maçıda kaybedersek ne diyecek acaba,Ben söyleyim lig uzun bi maraton daha yedi maç oynadık karamsarlığa kapılmamak gerek der.Tabi birde milli maç araya girerse herşey toz pembe olur.Olurmu dersiniz fazla ümidim yok ama belkide olur.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...