Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Her puan para olunca Anadolu coştu
Alt 17.11.2010, 23:19   #11
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Her puan para olunca Anadolu coştu

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hesap ortada. Sivasspor 2 yılda dünyanın parasını kazandı onu sormuyoruz. Sormak haddimize değil. Alınan futbolculara verilen paralar ortada. Ama bunun karşılığı futbolcuların performansı ortada. Bunu sorgulamak hakkımız.

Ayrıca bu kadar pay varken ortada Sivasspor neden bunu elinin tersiyle itiyor? Bunu da sorgulamak hakkımız. Yönetim ses ver !...

AYK
son cümlene katılıyorum..bu kadar para nereye gitti dersen belkide takımın gecmıs yıllardan kalan borçları ödenmis olabilir..bursaspor bu yıl yaklasık toplam gelir olarak 50 mılyon euro gelir elde etti ama ortalarda para falan yok borclar ödendi deniliyor sivastada bu olabilir.....
dediğin gibi ortalarda bu kadar pay para warken sivasın bu mucadele dısında kalması mantığa ters geldiği gibi hepimizide üzüyor..umuyorum ki bu yeni yapılanma ile(bu yıl olmaz)sezon sonunda radikal kararlarla sivasspor hak ettiği yerlere adım atmaya baslayacaktır...