Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Sivasspor'da Zita sevinci
Alt 16.12.2010, 22:56   #7
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 877 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Sivasspor'da Zita sevinci

Zita'yı geçen yıl Bursa ile oynanan ilk maçta izleme fırsatım olmuştu..Zita sivasspor o maçta yenilmesine rağmen ve ilk maçı da olmasına rağmen sivassporun golünü atarak adeta şov yapmıştı..O günden sonra Zita fazla ortada gözükmedi..Bu yıl ise lige G.S. maçında attığı golle başladı..Hepimiz umutlandık ama malesef Zita geçen yılki gibi yine sakatlandı ve uzun bir tedavi sürecinden sonra bu hafta takımlan çalışmaya başlamış..Zita uzun zamandır oynamadığı için kadroya bile alınmayabilir...Eğer alınırsa belki 2. yarı şans bulabilir..Sürekli sakatlanan ve takıma katkısı olmayan bir oyuncu için devre arasında neler olacak hepimiz göreceğiz..Benim şahsi görüşüme gelince;ben hocanın yerinde olsam eğer devre arasında Zita kadar iyi bir oyuncu bulursam Zita ile kesin olarak yolları ayırırım...Ama eğer istenen oyuncular bulunamazsa Zita yıl sonuna kadar takımda kalmalı;yıl sonunda ise kesin olarak yollar ayrılmalı diye düşünüyorum...Sürekli sakatlık sorunu olan bir oyuncunun takıma katkısı var diye varsa bunun sebebini de mutlaka açıklamalı..Zita iyi oyuncu olabilir ama 2 yıldır oynadığı maç sayısı da açıkca belli;takıma katkısı ancak oynadığı maç kadar sınırlı..Sivasspora her maç oynayıp katkı yapacak oyuncular gerekli....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla