Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: İşte Sivasspor'un peşindeki Polonyalı
Alt 29.12.2010, 02:14   #2
zaral
Yiğido

zaral - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 zaral FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İşte Sivasspor'un peşindeki Polonyalı

neredeyse lig bittiğinden beri yorum yazmıyorum sebebide etraftaki bilgi kirliliği bigün o geliyo bigün bu gidiyo mesela beşiktaşın göndereceği üçlü nerdeyse en az ikişer üçer takıma transfer oldular ama bi haber geliyor hocamız diyor ki kulüp bu oyuncuları resmen satışa çıkarmamış bile shabalala devre arası diyolardı adamın adı bile geçmiyo bilica deniyodu kulübü bırakmıyor deniyo bu benim duyduğum ikinci polonyalı daha öncede pawlowski diye bi adam gelecek deniyordu kamp başladı bile 3-4 gün içinde eksik oyuncularda gelecek e biz hani tam kadro olacaktık ayın 2 sinde hee inşallah bu 3-4 günde bu transferler olurda tam kadro başlarız ama daha doğru düzgün hocadan yada kulüpten oyuncu adı bile duyamıyoruz umarım transferde yine sona kalıp ıvır zıvır adamlar alınmaz tabata deniyo ve adam için gazeteler 750 000 € para istiyo diyo 6 aylık kira deniyo buda sırf oyuncunun kendi istediği rakam lan biz tarihimizde böyle bi para verdiğimizi hatırlamıyorum ki bırak 6 aylık kira olmasını biz bonservis olarak bile verdiysek lütfen hatamı düzeltin neyse bence yine geç kaldık transferede bakın ankaragücü hürrüyeti mehmet çakırı ve 2-3 adamı daha yolladı neden bunlar alınmaz ki gidip ille antin kuntin adamlar peşindemi koşmalıyız biz Herkese Saygılar...