Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yeni Stadyum Hakkında Grubumuzun Açıklaması
Alt 16.01.2011, 15:42   #2
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Yeni Stadyum Hakkında Grubumuzun Açıklaması

KARDEŞ güzel konuya değinmişşinde,ben bundan bir sonuç çıkacağını sanmıyorum,yaşın kaç bilmiyorum,yaşadığın şehrin insanlarını tam tanımadığın belli,protesto etsen değilya ,broşür daıtsan değilya,tüm sivaslıları,körkuyuya atsan ,bu sivasa kötülük yapan ,zihniyetleri yine enfazla desteklerler,mesele A.K.P meselesi degil,ZİHNİYET meselesi. yıllar önce,rahmetli demeye dilim varmıyor,özalllı ANAP zihniyeti
durduk yere sivastan vagon fabrikasını malatyaya tasıdığında.BU SEHİRDE kimse sesini çıkartmadılar,yine enfazla desteği,sivaslılar yaptı,büyükkentlerdeki belediyeleri sivaslıların ,desteğiyle kazandı,kimse bana anap zihniyetinin sivasa yaptığı ,tek bir tesis gösteremez,yapmadıkları gibi ,olanlarıda sağa sola taşıdılar,odönemde,başta malatya ,kayseri,samsun,altın devrini yasadılar,ihya oldular,mesut yılmazlı dönemde zaten,adam 13 yıl sivas nerede bilmedi,ayak basmadı bile,yine refah partişi ,döneminde.ençok desteği sivas verdiği halde,hatta başbakanın belediye başkanı seçilmesinde bile en fazla desteği sivaslılar yaptı,ama vefa BAŞBAKAN İÇİN karagümrükte birsemt adıymış,odönemde refah zihniyeti,büyük kentlerde SİVASLI ne bir ilçe baskanı,ne bir belediye baskanı aday göstermedi,yinede enfazla desteği sivaslılar yaptı,zaten sivaslıların bir huyu var kim sivasa enfazla kötülüğü yapıyor,ençok ozihniyeti destekliyor,bence hiç zahmet etmeyin.broşüre filan gerek yok,böyle gelmiş böyle gider,milletin kulağının dibinde zurna calsanız,bu millet gaflet uykusundan uyanmaz,zaten sivaslıların uyandığı gün sivasın kurtuluş günü olur.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...