Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Yeni Stadyum Hakkında Grubumuzun Açıklaması
Alt 17.01.2011, 01:37   #10
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Yeni Stadyum Hakkında Grubumuzun Açıklaması

Alıntı:
yener_sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yazınızı keyifle okudum ama şunu da belirteyim ki Bursa da oturan ve bursasporu ve teksas tribünün iyi bilen birisi olarak bazı yerlere katılmıyorum.Bundan önceki vurularak öldürülen belediye başkanı dahil bir çok insan stad sözü verdi.Teksas tribünü artık açıklama üstüne açıklama yapıyordu.Tutulmayan vaadlerden sıkıldık diye.Seçim zamanı geldiğinde merhum belediye başkanı tribüne girdiğince teksas 3 lü çektirmeye çalışıyor tsc stadda siyaset istemiyoruz diye bağırıyor neredeyse kan gövdeyi götürecekti.O başkan da stad vaadleriyle gitti.Şimdi Recep Altepe stadı dilinden düşürmüyor.Ama ben inanıyorum ki o yapacak.Onun kadar daha Bursasporlu belediye başkanı daha gelmemiştir.Seçim zamanlarında stad önlerinde bursaspora verilen bedava otobüslerin,ibb maçına recep başkanın kaldırdığı bedava otobüslerin,amigoların eline geçip dağıtılan biletlerin haddi hesabı var mı?Siz benden daha iyi bilirsiniz.Şimdi bu kadar desteğin içinde Bursada tribün olmayacakda desteksizlikden kırılan sivasspor tribünlerinde mi taraftar oluşumu olacak.

Biz asla bir kayseri olmayız.Bizim 10.000 kemik taraftarımız herzaman vardır.Batmanpetrolspora da süper ligdeki maçlarımızda da en az bu kemik taraftarımız vardır.Kayseri benzetmesi abese iştigal olmuş.Bizim bu saatden sonra başarı diyeceğimiz tek şey şampiyonluk.Zaten 2.lik tarihimizde var.Bunlarla stad konusu çok ayrı şeyler.şehrin gelişimi ve futbol bilincinin oluşması noktasında stadyumlar her zaman en önemli etkenlerdir.
Tribünün içinden biri olarak soyleyecek anlatacak bir çok şey war..Ben spor sozkonusu oluca siyaset konuşmayan biriyim en azından hoşlanmam.Lakin Texas tribünün stad soylemlerinin stad istek realitesinin ne kadar siyasi içeriğinin olduğunuda iyi bilirim..Bizim tribünlerde bir ara oyle şeyler oluyorduki takım kotu gidince biyediç para werip tribünleri lehinde tezahurat yapmasını sağlıyordu..Kayseri orneğini nüfusunun Sivastan fazla olmasından dolayı werdim Recep Altepeye gelince kendisi hemşehrim aynı zamanda cemiyette gorustuğumuz bir insandır..stadı geçen seçimlerde malzeme olarak kullanmayı başardı bu seçimlerdede inşaatına başlayarak yine kullanıyor..Bursada Recep Altepe olmasada o stad zaten yapılacak Bak yine siyaset bulaşıyor Bursada yaşadığına değilde burada yanlız olmadığıma sewindim doğrusu ...İki taraftan hemşehri olduk ...saygılar...