Tekil Mesaj Gösterimi
Cevap: Milliler kazandı,ya Sivas?
Alt 27.03.2011, 11:34   #20
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 615 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Milliler kazandı,ya Sivas?

aynen katılıyorum. seyirci tıka basa doldurmalıydı. bu iş okullardan başlar hocam okular organize edilmeli. yeni yetişen gençler sivasspora kanalize edilmeli.yoksa daha çook derbide fener-gs-bjk konvoyları görürüz. değil 30- 50 bin kişilik stat da olasa biz bu kafada olduğumuz müddetçe dolmaz o statlar. genç dinamikleri bir şekilde organize edip stada çekmek gerek. ama sivassporlu olarak. gönlünün 2 takımı olarak değil.
uzun zamandır stadyum manifestomuz diye açılış sayfasında tepkimizi ortaya koyduğumuz bir ilan var. her fırsatta 7 milyon diye övünen biz sivaslılar bu gün itibari ile 3904 imza atmışız siteye. bende dahil olmak üzre sitelerimizde maillerimizde bunun tanıtımını yapamıyoruz. bizde birlik yok. seçim bir fırsat tepkimizi isteğimizi dile getirelim ama adım gibi biliyorum kuzu gibi olur susarız adayların karşısında. isim vermek istemiyorum ama başka illerin takımlarının neler yaptığını nasıl kulisler oluşturduğunu neleri aldığını görüyoruz.
sadece 35 bin kişlik stat değil tam anlamıyla spor kompleksi istiyoruz diyebilmeliyiz. voleybol, basketbol, hontbol,atletizm, güreş, halter, boks, yüzme biz stadla beraber spor kompleksi istiyoruz.
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sefilix'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...